Як мити кокер-спанієля.

Шерсть кокер-спанієля досить довга і вимагає ретельного догляду. Собаку необхідно щодня вичісувати і мити не більше двох разів на місяць. Використовувати для миття можна лише спеціальні шампуні, так як створені для людей дуже сильно псують шерсть.
Вам знадобиться
  • - спеціальні шампуні;
  • - кондиціонер;
  • - ватні тампони;
  • - вазелін.
Інструкція
1
Вичешіть отмершую шерсть, розберіть і видаліть ковтуни, якщо вони є. Якщо ви їх не приберете, після миття вони ще більше звалятися. Наповніть ванну або таз теплою водою (не вище 36-37 градусів) так, щоб вона покривала лише лапи собаки до скакальних суглобів.
2
Спеціальний шампунь розведіть водою 1: 4. Вкладіть у вуха кокер - спанієля ватні тампони, змочені в вазеліні. Після чого помістіть собаку в воду і ретельно змочіть її шерсть.
3
Повільно вилийте на спину собаки половину розведеного водою шампуня і намилюйте, починаючи з ніг до утворення піни. Добре промассируйте, потім сполосніть шерсть теплою чистою водою. Повторіть процедуру ще раз, використовуючи половину, що розведеного шампуню. Будьте акуратні і уважно стежте, щоб шампунь не потрапив в очі собаці. Обов'язково вимийте область навколо вух і мордочку.
4
Після шампуню обов'язково використовуйте ополіскувач. Він буде живити шерсть, полегшить розчісування, захистить від шкідливого впливу зовнішнього середовища, пересушування і ламкості. Якщо ополіскувач рідкий розбавте його так само, як і шампунь. За бажанням ви можете не змивати його повністю, залишивши трохи на шерсті.
5
Витріть собаку махровим рушником і висушіть потужним феном, отчесивая її при цьому безперервно. Тримайте фен так, щоб струмінь повітря йшла під пасмо, попередньо відтягнуту щіткою. Потужність фена повинна бути не менше 400 Вт, а струмінь повітря, що йде на собаку теплою. Ті частини тіла, які будуть сушитися пізніше, обов'язково покрийте рушником. Зробити це потрібно, щоб шерсть не пересохла.
6
Після сушки перевірте шерсть, вона повинна бути абсолютно сухою. Якщо ви залишите її хоч трохи вологою, вона втратить пишність і сліпнется. У зимовий час після миття не виводите кокер - спанієля на прогулянку протягом 4-5 годин, щоб уникнути простудних захворювань.