Як зберегти імунітет.

Здоров'я для людини є одним з найголовніших пріоритетів у житті. Адже без даного чинника практичного неможливо повноцінного реалізувати себе. Один з аспектів здорового організму - здатність протистояти захворюванням, тобто хороший імунітет.
Вам знадобиться
  • - здоровий раціон;
  • - вітаміни;
  • - спортивна форма;
  • - баня.
Інструкція
1
Оцініть свій щоденний раціон. Неправильне харчування - найпоширеніша причина поганого здоров'я. Шкідлива їжа багато в чому є початком руйнівної дії на імунітет . Проаналізуйте, що ви їсте протягом дня. Якщо їжа неякісна, шкідлива або містить хімічні добавки, припиняйте її вживати негайно. Їжте більше натуральних продуктів: овочі, фрукти, злакові, кисломолочні продукти з невеликим вмістом жирів.
2
Придбайте полівітамінні комплекси. Оскільки в сучасній їжі зазвичай бракує усіх потрібних організму вітамінів. Таблетки, сиропи або вітамінні порошки продаються в будь-якій аптеці за порівняно недорогою ціною. Пийте їх кожен день по 2-3 рази перед вживанням їжі - так ви підвищите здатність організму протистояти захворюванням.
3
Перебуваєте більше на свіжому повітрі. Багато хвороб виникають внаслідок постійного перебування в закритому приміщенні: вдома, на роботі або на навчанні. Клітини організму таким чином не отримують достатньої кількості кисню, і виникають простудні захворювання. Намагайтеся більше ходити пішки до або після робочого дня. Кращий варіант - бігати крос кожен день по 10-15 хвилин. Це буде й тренування, і підтримка імунітет а.
4
Займайтеся активними видами спорту. Звичайно, легка пробіжка не зможе замінити повноцінних тренувань. Саме від постійного заняття спортом імунітет зберігається на високому рівні. Запишіться в тренажерний зал, в басейн або в будь-яку іншу секцію. Незабаром ви відчуєте, наскільки поліпшується ваше самопочуття і загальний тонус.
5
Відвідуйте баню один раз на тиждень. Водні процедури - ще один важливий ключ до збереження імунітет а. Баня допомагає не тільки скидати зайві кілограми, але і дає хороший струс серцево-судинній системі. Як наслідок, органи стають здоровішими і можуть набагато ефективніше чинити опір вірусним інфекціям.