Як організувати дитячий Новий рік.

Подарувати дитині свято, яке він запам'ятає на весь рік - що може бути краще напередодні Нового року? Щоб малюк повірив у диво, необов'язково запрошувати професійних аніматорів або везти його до Лапландії. Казку цілком можна влаштувати будинку в тісному душевній компанії знайомих і друзів.
Вам знадобиться
  • - просторе приміщення;
  • - ялинка;
  • - новорічні іграшки і прикраси;
  • - карнавальні костюми та маски;
  • - частування;
  • - подарунки, призи;
  • - сценарій свята;
  • - атрибути для ігор, конкурсів та творчості.
Інструкція
1
Щоб організувати дитячий Новий рік , потрібно запросити гостей у зручний для всіх час. Для свята досить 3-4 дитини одного віку, особливо якщо діти маленькі. Узгодьте з батьками день свята і врахуйте режими неспання і сну малюків. Найкраще організувати захід в першій половині дня; оптимальна тривалість свята - не більше 1-2 годин.
2
Оберіть місце проведення заходу. Якщо ви будете збирати дітей в квартирі, то приберіть іграшки в шафи і звільніть простір для ігор. Можете орендувати на час свята дитячу ігрову площадку. В ясну по рік у найкраще організувати дитячий Новий рік на вулиці, але в цьому випадку програма свята має бути насиченою і короткою, щоб ніхто з дітей не застудився.
3
Оформіть зал мішурою, гірляндами, обов'язково поставте ялинку і нарядите її. Якщо ви припускаєте на святі спільна творчість, то залиште місце для виробів, зроблених дітьми, якими вони прикрасять ялинку і кімнату. Накрийте для дітей святковий стіл, на який поставте солодощі, фрукти і напої.
4
Продумайте костюми для ведучих і учасників свята. Заздалегідь обговоріть з батьками ролі дітей на заході. Для інсценівки казки підготуйте костюми або маски. Також в сценарій свята можна включити створення ново рік нього гриму, який діти використовують у виставі.
5
Продумайте сценарій свята, в який включите ігри та забави на зимову тематику. Активні ігри повинні чергуватися з відпочинком, наприклад, чаюванням або творчістю. При бажанні запросіть на свято Діда Мороза та Снігуроньку або переодягніть в костюми батьків. Пам'ятайте, що Новий рік немислимий без хороводів навколо ялинки, пісень і подарунків.
6
Дитячий Новий рік на вулиці дає більше можливостей для активності дітей. Проведіть рухливі ігри, змагання з метання сніжок, разом з дітьми зліпіть сніговиків або влаштуйте гонки на санках. Слідкуйте, щоб діти не перевтомилися. Активної прогулянкою можна закінчити свято, розпочатий в приміщенні, заодно проводити дітей додому.
Корисна порада
Для маленьких дітей вибирайте гри, з якими вони знайомі. Старшим дітям доручіть вивчити роль або підготувати конкурс для молодших. Залучайте до участі у святі інших батьків.