Як зшити кімнатні тапочки. домашні тапочки своїми руками викрійки.

Речі, зроблені своїми руками, особливо дороги. Змайструвати можна все, що завгодно, наприклад, домашні тапочки. В них ви будете почувати себе по-справжньому затишно, до того ж, вони можуть стати відмінним подарунком для близьких.
Вам знадобиться
  • - форма;
  • - щільна тканина;
  • - ущільнювач для підошви;
  • - швейні приналежності.
Інструкція
1
Для початку необхідно виготовити викрійки задуманих вами тапочок. Це можуть бути вироби з відкритим носом або закритим, підберіть тапочки потрібного вам розміру і форми. Можна використовувати завантажені з інтернету і роздруковані на принтері паперові викрійки для верху, а для підошви - обвести стопу олівцем, стоячи на папері. Також можливо використовувати старі тапочки того фасону, який вам подобається. Якщо їх розпороти, то вийдуть два лекала - підошви і верхньої частини тапочок.
2
Потім визначитися з матеріалом, з якого ви хочете зшити кімнатні тапочки . Це може бути будь-яка щільна тканина: шкіра, замша, повсть, вовна, велюр, фліс і т.п. Для виготовлення пружних кімнатних необхідно запастися двома підошвами. Також можливо виготовити тапочки зі вставкою з синтепону.
3
Після того, як ви обведе викрійки на заготовленої тканини, виріжте форми з матеріалу. Має вийти 4 деталі - два верху і два низу. Для подальшого процесу вам знадобиться голка - бажано товста, особливо у випадку, якщо тапочки будуть з підошвою. Також підійдіть відповідально до вибору ниток, вони повинні не тільки підходити по кольору до тканини, але також бути міцними.
4
Процес пришивання деталей один до одного слід починати з сполуки верху і низу. Можна просто скласти їх, залишаючи з краю відстань в декілька міліметрів. Можна зробити декоративні отвори по периметру діаметром до 0,5 см, а потім обв'язати їх гачком або зшити товстими яскравими нитками - такий варіант підходить для тапочок, які виготовляються зі шкіри або замші.
5
Якщо вашою метою були м'які кімнатні тапочки (такі, як видають в готелях, наприклад), то можна обійтися варіантом без підошви, якщо низ був зроблений з товстої тканини. В інших випадках рекомендується зробити підошву тапочок товщі. Наприклад, зробити прокладку з синтепону, яку потім можна покласти на зроблений за викрійці підошви шматок тканини і пришити до підошви вже виготовленого вами Гапочка. Якщо ж ви придбали основу, зроблену, наприклад, з гуми, то її необхідно приклеїти або акуратно пришити до низу вироби.