Як замінити пробки на автомат. Як поміняти автомат на лічильнику.

У багатьох старих квартирах і будинках, на дачах ще можна побачити на електричних щитках укручуються пробки. Захист мережі за допомогою пробок дуже незручна, тому їх слід замінити на сучасні автомати захисту.
Інструкція
1
Захист мережі за допомогою пробок не тільки архаїчна, але і небезпечна в тому випадку, якщо згорілу пробку відновлюють за допомогою «жучка» (підмотав тонкої зволікання). Наявність автоматів захисту не тільки надійно захищає проводку від коротких замикань, але і дозволяє, при необхідності, легко і швидко її знеструмити.
2
Щоб замінити пробки на автомати, вам не потрібно викликати електрика, брати які б то не було дозволу - пробки знаходяться на виході лічильника, тому ви вправі зробити все самі. Але будьте уважні, при заміні пробок не пошкодите пломби, опечатувати електричний лічильник.
3
Вам знадобиться встановити два автомати захисту - по одному на фазовий провід і на нульовий. Вибирайте автомати захисту, виходячи з передбачуваного навантаження. У більшості випадків, використовуються автомати захисту на 16 або 25 ампер.
4
Спочатку демонтуйте старі пробки . Для контролю фазового проводу використовуйте пробник, зазвичай фазовим є лівий відходить від лічильника провід. Обережно відкрутіть викруткою гвинти, при необхідності використовуйте гумові рукавички для запобігання ураження електричним струмом. Уважно стежте за тим, щоб фазовий провід випадково не торкнулася нульового!
5
Щоб встановити автомати захисту, вам знадобиться ДІН-рейка - спеціальний профіль, алюмінієвий або залізний. Автомати захисту можна встановлювати впритул один до одного, тому вистачить десятисантиметрові відрізка рейки. Прикрутите її шурупами горизонтально в тому місці, де стоятимуть автомати захисту.
6
Відтягнувши на автоматі захисту засувку, причепіть його вертикально на ДІН-рейку, літери «Вкл» повинні бути вгорі. Таким же чином встановіть і другий автомат. Потім підключіть дроти, при цьому автомати захисту повинні знаходитися у вимкненому положенні. Зверніть увагу, що дроти, що йдуть від електричного лічильника, повинні підходити до верхніх клем автоматів захисту. Дроти, що йдуть до квартирної мережі, підключаються до їх нижнім клем. Міцно затягніть гвинти, в іншому випадку клеми можуть грітися при великому навантаженні. Установка автоматів захисту закінчена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wL6olBOlX5M