Як накачатися швидко в домашніх умовах. Як зробити боксерську грушу.

Красиве тіло завжди привертає увагу протилежної статі. І, напевно, саме тому телебачення та інтернет рясніють різної рекламою на тему "накачати круте тіло, займаючись одну годину на тиждень». У гонитві за легкою здобиччю люди часто перестають розуміти, яку ціну їм доведеться заплатити. Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. А красиве тіло без будь-яких зусиль - тільки на столі хірурга.
Інструкція
1
Є у спортсменів золоте правило - тільки в певний день вони качають певну групу м'язів. Правило універсально як для тих, хто займається в тренажерному залі, так і для тих, хто приступив до занять в домашніх умовах.
2
Якщо ж необхідно саме в короткі терміни додати тілу форму, то потрібно підходити до тренувань комплексно. По-перше, повинен бути здоровий сон - не менше семи годин на добу. Якщо буде недолік сну, тіло буде втомлюватися і почне само себе виснажувати. Це негативно позначиться на фігурі, так як всі фізичні вправи зміцнять м'язи, але не зроблять їх більш рельєфними і тим більше не збільшать іх.Нужно приділяти увагу харчуванню. Існує думка, що потрібно споживати білок у великій кількості. Старатися в цьому теж не варто. Це позначиться негативно на роботі харчового тракту.
3
Для досягнення швидкого результату варто займатися по декілька разів на день. З самого ранку слід зробити розминку. Це буде свого роду прогрівання м'язів. Також розминка прискорить кровообіг, що призведе до якнайшвидшого поліпшенню роботи мозку, і сонливість зніме як рукою. В цей час можна виконувати стандартний набір вправ на загальний розвиток тіла. Це класичні віджимання (бажано на кулаках або на пальцях, якщо вони досить міцні), вправи на прес (на верхній і нижній) тощо.
4
У перебігу дня приступаємо до основних занять. За відсутністю тренажерів проявляємо фантазію і починаємо розвивати тіло. Замість гантель цілком зійдуть пластикові пляшки, наповнені водою. Збільшуючи число підйомів, збільшується навантаження на м'язи. І не варто недооцінювати маленький вага цього снаряда.
5
Для розвитку ніг підійдуть присідання, стрибки з положення напів-пріседа вгору, при цьому ноги до себе потрібно притиснути. Це буде розробляти як м'язи ніг, так і зробить благотворний вплив на черевний прес.
6
Будь-який предмет в будинку можна пристосувати для активного вдосконалення вашого тіла. Не соромтеся винаходити якісь нові способи, методи, техніки.
Зверніть увагу
Качки, які досягли непоганих результатів, тренуючи м'язи вдома, розуміють, що треба йти далі і переходять в підходящий тренажерний зал, такт як навантажень будинку стає мало. Як накачати м'язи в домашніх умовах ?! У домашніх умовах звичайно можна накачатися, але ефект буде слабенький, але якщо звичайно нету поки грошей, гойдайтеся будинки, збирайте гроші і в спортзал Удачи!
Корисна порада
Як накачати м'язи вдома? Чи можливо будинки досягти якихось серйозних результатів? І чи реальні взагалі повноцінні тренування в домашніх умовах? На всі ці питання я однозначно можу відповісти - ТАК! Накачатися будинку дійсно можна! Кілька років тому (у 2010 році) я дуже серйозно захопився питанням накачування м'язів в домашніх умовах. Був у мене такий період в житті, коли ходити в тренажерний зал практично не було ніякої можливості.