Як відформатувати флешку, якщо комп'ютер її не бачить. відформатувати флешку компютер її НЕ видет.

Виконання операції форматування знімного USB-пристрої, власне, і є одним з рекомендованих способів виправлення неполадок при неможливості визначення флешки комп'ютером. Як же це зробити?
Інструкція
1
Перевірте чи працює світловий індикатор знімного пристрою - при пошкодженні роз'єму індикатор буде загорятися - і спробуйте відключити невживані в даний момент периферійних USB-пристрої, а флешку підключити через інший роз'єм на задній панелі комп'ютера.
2
Перевірте налаштування BIOS комп'ютера - підключення USB-портів повинно бути дозволено. І спробуйте підключити накопичувач до іншого комп'ютера.
3
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції оновлення необхідних драйверів.
4
Розкрийте посилання «Диспетчер пристроїв» і визначте використовувані контороллери USB. Якщо навпроти одного або декількох USB-пристроїв знаходяться символи знаків питання жетого кольору, потрібно виконати видалення та перевстановлення необхідних драйверів.
5
Поверніться до головного меню «Пуск» і викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші для виконання операції мітки томи непізнаваний знімного пристрою.
6
Вкажіть команду «Управління» і перейдіть на вкладку «Керування дисками» діалогового вікна.
7
Знайдіть свою флешку і викличте її контекстне меню кліком правої кнопки миші.
8
Вкажіть команду «Змінити букву диска або шлях до диска» та натисніть кнопку «Додати».
9
Оберіть бажану мітку тому в списку доступних і поверніться в головне меню Пуск »для здійснення процедури форматування вибраного знімного USB-носія.
10
Перейдіть в пункт «Панель управління» і розкрийте посилання «Адміністрування».
11
Виберіть пункт «Управління комп'ютером » і розкрийте вузол «Сховище».
12
Вкажіть пункт "Керування дисками" і визначте підмет форматування пристрій в каталозі.
13
Розкрийте меню «Дія» верхній панелі інструментів вікна програми і вкажіть пункт «Усі завдання».
14
Оберіть команду «Формат» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
15
Поверніться до головного меню «Пуск» для здійснення альтернативної процедури форматування флешки і перейдіть в пункт «Виконати».
16
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди запуску інструменту «Командний рядок» натисканням кнопки OK.
17
Введіть у текстове поле інтерпретатора команд значення: format ім'я_диска: (тут ім'я_диска - буква, призначена раніше знімного пристрою) .Подтвердіте виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter.