Як встановити стандартні ігри від Windows.

Процедура установки пакета стандартних ігор операційних систем Microsoft Windows різних версій не має на увазі поглибленого вивчення комп'ютерного програмування і може бути виконана користувачем з початковим рівнем підготовки.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows 7 для виконання операції включення стандартних ігор, відключених за замовчуванням, і перейдіть в пункт «Панель управління».
2
Розкрийте вузол «програми» і виберіть пункт «Включення або відключення компонентів Windows».
3
Застосуйте прапорець на полі « Ігри " і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK (для Windows 7).
4
Скористайтеся завантажувальним диском операційної системи Microsoft Windows XP і викличте головне меню натисканням кнопки «Пуск» (для Windows XP).
5
Перейдіть в пункт «Панель управління» і розкрийте вузол «Установка та видалення програм».
6
Вкажіть пункт «Стандартні та службові програми» в діалоговому вікні майстра компонентів Windows і викличте діалог «Склад» натисканням відповідної кнопки.
7
Застосуйте прапорець на полі « Ігри » для установки всього пакету стандартних ігор і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK або виберіть одну з наступних опцій: - застосуйте прапорець на полі гри, що підлягає установці, але Не застосовуйте прапорець на полі « Ігри » для установки однієї або більше необхідних ігор; - зніміть прапорець на полі гри для видалення пакета стандартних ігор; - зніміть прапорець на полі « Ігри » і на полях ігор, що підлягають видаленню для виконання процедури видалення обраних ігор зі стандартного пакета.
8
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Далі» або завантажте вільно поширюваний в інтернеті архів додатки Vista Game Explorer для установки стандартного набору ігор OS Windows Vista в операційну систему Windows XP.
9
Запустіть виконуваний файл завантаженої програми і завантажте окремі архіви самих ігор або встановіть стандартний пакет.
10
Зверніть увагу, що в архіві знаходяться також додаткові файли, необхідні для коректної роботи програми: - інструкції з встановлення; - спеціалізований файл Vista.Emulation.dll; - русіфікатор.Іспользуйте їх у міру необхідності.