Як розблокувати пам'ять телефону.

Мобільний телефон може бути заблокований з різних причин. Щоб розблокувати систему, потрібно, перш за все, включити пристрій і перевірити на працездатність.
Інструкція
1
Як правило, більшість телефонних апаратів блокується разом з флешкою. Це може бути автоматично або по команді користувача. При цьому блокується і основна пам'ять у телефону. В таких випадках потрібно вводити встановлений пароль. Якщо ви не знаєте комбінацію, спробуйте стандартні варіанти: 0000, 1111,1122.
2
Також варто відзначити, що мобільні апарати блокуються під впливом сторонніх програм. Це можуть бути як стандартні функції, встановлені в програмі, так і віруси, що потрапили в пам'ять телефону допомогою завантаження утиліти. Щоб виправити ситуацію, підключіть телефон до комп'ютера за допомогою спеціального кабелю і перевірте за допомогою антивірусного програмного забезпечення. Скануйте не тільки пам'ять телефону, а й додатковий простір.
3
Пам'ять телефону може бути заблокована через сім-карти. Припустимо, у вас при включенні запитується pin-код. Якщо комбінацію ввести кілька разів неправильно, карта автоматично блокується. Щоб розблокувати систему, потрібно скористатися puk-кодами, які зазвичай вказані в документах від сім-карти. Намагайтеся вводити правильно все цифри, тому що можна остаточно заблокувати телефон.
4
Якщо у вас нічого не виходить, віднесіть телефон в спеціальний сервісний центр. Там вам вирішать всі проблеми в перебігу декількох хвилин. Також варто відзначити, що в деяких випадках доводиться перепрошивати систему мобільного телефону. Якщо ви нічого не розумієте в даній операції, краще віднести до спеціального центру для вирішення проблеми. Як правило, самостійними діями можна повністю «вбити» апарат.