Як обшити залізні двері. оббити вхідні залізні двері.

Двері це не тільки форпост вашої квартири, але і її візитна картка. Тому вона повинна бути не тільки міцною, але і красивою. Якщо у вас стоїть залізні двері, яка відповідає вимогам безпеки, але виглядає не дуже презентабельно, не поспішайте її міняти. Звичайну залізні двері можна обшити так, що вона стане схожою на двері фабричного виробництва.
Вам знадобиться
  • - Брус;
  • - панелі;
  • - пінопласт;
  • - інструменти.
Інструкція
1
З'ясуйте розміри своїх дверей. Виміряйте її висоту і ширину. З внутрішньої сторони залізної двері є куточки. Вони служать для зміцнення конструкції, надаючи додаткову жорсткість. Ширина куточків є глибиною двері, її теж слід включити в заміри (на цей розмір потрібно орієнтуватися при покупці бруса і пінопласту). Відстань між верхнім і нижнім куточком буде заввишки внутрішньої частини дверей, а простір від правого куточка до лівого - шириною. Запишіть результати вимірів і використовуйте їх для розрахунку кількості матеріалів, необхідних вам для того, щоб обшити залізні двері.
2
Виберіть варіант обробки дверей. Зовні найкраще підійдуть дверні накладки з МДФ, що мають кілька стандартних розмірів. З такою накладкою ваші двері будуть виглядати як її дорогі аналоги. Для внутрішньої обробки варто віддати перевагу стінові панелі. Матеріал панелей вибирайте відповідний вашому інтер'єру і умовам, в яких експлуатується двері. Панелі з МДФ добре імітують різні породи дерева, але вимагають дбайливого ставлення. Пластикові панелі більш практичні (їх можна мити), але поступаються за зовнішнім виглядом.
3
Відвідайте магазин будівельних матеріалів. Придбайте там все, що вам потрібно, з невеликим запасом (брус/панелі/декоративний куточок/пінопласт).
4
Напиляєте брус на чотири відрізка, довжина яких дорівнює ширині внутрішньої частини дверей (від правого до лівого куточка). Приставте брусок до верхньої частини дверей, і олівцем прокреслите ідола на двері. Те ж саме виконайте внизу. Два залишилися бруска розмістіть таким чином, щоб між кожним з чотирьох брусків було приблизно однакова відстань, і зробіть позначки.
5
Просвердлите в двері шістнадцять отворів (по чотири на брусок). Їх діаметр повинен збігатися з діаметром використовуваних саморізів. Закріпіть бруски на двері - каркас для обшивки двері готовий. Далі вам буде необхідно просвердлити отвори для кріплення дверної панелі. Кількість отворів і місця для їх свердління вказані в інструкції по установці панелі, або вибираються самостійно. Висвердлите в панелі отвори під замок і вічко. За допомогою напарника встановіть панель, при необхідності знявши двері з петель.
6
Наріжте пінопласт на шматки потрібного розміру. В середньому шматку зробіть виріз для замка. Вставте пінопласт в ніші, отримані між брусками. Якщо це необхідно, закріпіть його там за допомогою клею.
7
Подгоните панелі по висоті двері. Відпиляєте зайве електричним лобзиком або ножівкою з дрібними зубами. Одну з панелей, швидше за все, доведеться обрізати по ширині. Використовуючи кляймери (для МДФ-панелей) або степлер (для панелей з ПВХ) обшийте ваші двері. Завершіть обробку, приклеївши по периметру двері декоративний куточок, він закриє краю панелей.
Дерматин (його ще називають дермантином) являє собою бавовняну тканину з покриттям з нітроцелюлози. З вигляду цей матеріал нагадує шкіру. Оббивка дверей дерматином актуальна досі, адже багато власників квартир встановлюють металеві двері, а від внутрішніх дверей мало хто позбувається. Ось їх то й можна дерматином обшити. Цим самим ми поліпшимо зовнішній вигляд нашої внутрішньої вхідних дверей і підвищимо її звукоізоляційні здібності. В окремих випадках обшивають навіть металеві двері.
Вам знадобиться
  • - кілька метрів дерматину
  • - поролон або пластини з вати
  • - звичайні невеликі і декоративні меблеві цвяхи
Інструкція
1
Зніміть двері з петель, уклавши її горизонтально на дві тумби або табуретки. Зніміть з дверей все, що можна зняти, залишивши лише її полотно.
2
Опишемо випадок, коли двері відкриваються назовні. З дерматину виріжте шматок двері, щоб він перевершував ширину і висоту двері на 10 см і три смужки шириною по 14 см. Одна з трьох смужок повинна дорівнювати висоті дверей, а дві інші - її ширині. Прокладіть валики для утеплення по краях двері. Такі валики можна зробити з загорнутих в смужку дерматину і прибитих до краю двері шматків поролону або вати.
3
Тепер можете приступати до процесу оббивки двері. Розстеліть по поверхні двері шар вати або поролону і накрийте його дерматином. Невеликий запас матеріалу залиште з боку, де двері буде навішуватися на петлі. Тепер подверніте на кромці двері дерматин і почніть прибивати його до полотна меблевими цвяхами так, щоб відстань між сусідніми цвяхами було рівним 10-15 см. А починати потрібно з кромки з замком. Простежте також, щоб цвяхи, що кріплять валик, розташовувалися під дерматином. Нижня і верхня кромки двері прибиваються таким же способом. А з протилежного боку ваших дверей дерматин потрібно прикріплювати до лиштви.
4
Тепер розглянемо випадок, коли двері відкриваються всередину. Полотно дерматину вирізається тими ж розмірами, як і в першому випадку. А валиків вам потрібно заготовити вже чотири штуки по 14 см в ширину. Довжина у валиків дорівнює довжині сторін двері. Спочатку закріпіть валик на нижню кромку, так, щоб при закритті дверей він звисав за поріг. До брусів дверної коробки прикріпіть інші валики. Закріпіть дерматин меблевими цвяхами так, як це вже було описано раніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cZyHLSlPh_8