Як використовувати перманганат калію.

Перманганат калію (марганцівка) є сильним протимікробним засобом і широко використовується як в спеціалізованих медичних установах, так і в домашніх умовах. Приготування розчину марганцівки забере у вас кілька секунд, адже для цього достатньо розчинити всього кілька кристалів антисептика в чистій воді.
Вам знадобиться
  • - перманганат калію;
  • - вода.
Інструкція
1
Використовуйте марганцівку для лікування хвороб порожнини рота. При пародонтозі полощіть рот гарячим розчином марганцівки. Наберіть в рот трохи рідини і тримайте її до повного охолодження, після чого повторіть процедуру. На одне полоскання потрібно не менше 200 мл розчину. Полощіть рот не менше п'яти днів. Якщо вас турбує зубний біль, то після прийому їжі прополощіть рот чистою водою, а потім розчином марганцівки. Якщо в зубі є порожнина, то після полоскання забийте її ватою.
2
Перманганат калію є відмінним антисептиком і добре підійде для обробки ран.Еслі садно невелика, то достатньо промити її слабким розчином марганцівки. При порізах і глибоких ранах обробіть краю пошкодженого місця, намагаючись не потрапити всередину самої рани. Теплі ванночки з антисептиком допоможуть при наривах. При опіках прикладайте на уражені місця бинти, змочені розчином.
3
Марганцівка сприяє нейтралізації отруйних речовин, тому її можна застосовувати при отравленіях.Сделайте 250 мл насиченого розчину і процідіть його через марлю, складену в 3-4 шари. Приготуйте воду для промивання шлунка, закип'ятивши і остудивши її. Додайте у воду частина розчину. Рідина повинна вийти блідо-рожевого кольору. Вживання 200 мл розчину зупинить діарею.
4
Лікування інтимних проблем також не обійдеться без антисептика. Використовуйте слабкий розчин для підмивання при герпетичних ураженнях інтимних зон, спринцювання при ерозії шийки матки і при урологічних хворобах. Прохолодні ванни з розчином допоможуть при гострій стадії геморою.
Зверніть увагу
Купання дитини в розчині марганцівки можливо тільки після консультації з дитячим врачом.Обработка шкіри дуже концентрованим розчином марганцівки може викликати опік.
Корисна порада
Якщо вас турбує підвищена пітливість ніг, то щодня робіть ванночки з блідим розчином перманганату калію. Час процедури не менш 15 хвилин.