Як навчитися масажу.

Професія масажиста приваблює високим рівнем доходів і можливістю складати робочий графік самостійно. Масажисти потрібні в санаторіях і пансіонатах, спортивних центрах, лазнях і фітнес-клубах, а багато фахівців вважають за краще працювати вдома або відкривають свій кабінет в одній з міських поліклінік.
Інструкція
1
Перед тим як навчитися масажу , не намагайтеся вивчати складні масажні техніки по книжці, так як деякі елементи процедури вивчити за фотографіями зовсім неможливо. Пошукайте професійного викладача, які присвятить вас в усі тонкощі даної древньої науки, або запишіться на курси навчання масажу .
2
При виборі навчального центру звертайте увагу не тільки на термін навчання і розмір оплати за отримання нової професії. Дізнайтеся, якщо у центру ліцензія, а також розвідайтеся необхідну інформацію про кваліфікацію майбутнього роботодавця. Якщо досвідчений майстер володіє навичками китайського, східного, класичного масажу, він легко зможе підтвердити свою кваліфікацію за допомогою відповідних сертифікатів і дипломів.
3
Зверніть увагу на обладнання в навчальному центрі, так як якщо на всю групу учнів розрахований лише один масажний стіл, серйозних практичних навичок під час отримання вам отримати не вдасться. Щоб навчитися масажу , записуйтеся на ті курси, в програму яких входять медичні дисципліни, включаючи ортопедію, фізіологію і анатомію людини.
4
Відвідуйте всі заняття, приділяючи належну увагу не тільки вивченню техніки виконання масажу, але і всім теоретичним заняттям; не пропускайте лекцій. Якщо ви вже отримали медичний диплом, робіть упор на відпрацюванні практичних навичок, але в лекційній частині ви також зможете отримати нові знання, так як масаж - це не тільки комплекс рухів, а й окрема наука.
5
Курси, які здійснюють навчання масажу , основний акцент роблять на чотирьох основних прийомах. Це погладжування і розтирання, правильне розминка і вібраційні руху. Уважно слухайте масажиста-педагога, а під час практики в точності повторюйте всі його рухи в чіткій послідовності. Якщо така послідовність порушується, під час процедури буде неможливо домогтися яскравого медичного ефекту.
6
Навчіться користуватися масажним маслом, яке вам доведеться наносити і на спину, і на шию пацієнта, і на свої руки, а потім торкайтеся до шкіри людини, починаючи з простого погладжування. Звичайно, під час навчання на курсах вам доведеться тренуватися на кому-небудь з вашої ж групи, але це при серйозному підходу не поміщає оволодіти основними прийомами масажу. З часом ви можете потренуватися на членах родини, друзів, знайомих, а клієнтську базу напрацьовуйте потім, вже після закінчення курсів.