Як позбутися від чорного кольору. волосся Як вийти з чорного кольору.

Сучасна косметологія дозволяє не тільки позбутися від дрібних недоліків зовнішності, але і міняти свій імідж практично кожен день. Стійке фарбування може за пару годин зробити з блондинки брюнетку. Якщо ж ви хочете освітлити пофарбовані в чорний колір волосся, повозитися доведеться трохи довше. Якщо ви відразу спробуєте змінити колір, це завдасть великої шкоди волоссю. Тому краще позбутися від чорного кольору волосся в кілька етапів.
Вам знадобиться
  • - смивка для волосся
  • - зміцнюючий бальзам або маска
  • - кисть для фарбування
  • - фарба того кольору, який ви хотіли б отримати
Інструкція
1
Наносити змивку для волосся краще на брудні волосся. Змішайте перший і другий флакони, а потім за допомогою кисті для фарбування нанесіть отриману суміш, починаючи з потиличної частини голови. По можливості уникайте торкання шкіри голови і не використовуйте змивку в тих місцях, де волосся має натуральний оттенок.Теперь одягніть на волосся пакет або одноразову шапочку. Залиште суміш на голові на 20 хвилин. Не забувайте періодично промінать волосся.
2
По закінченню 20 хвилин змийте засіб, використовуючи велику кількість гарячої води.Теперь зробіть тест на невеликий пасма. Намажте її нейтралізатором і почекайте 5 або 7 хвилин. Якщо колір пасма не змінився, значить фарба благополучно вимилась, і ви можете наносити засіб на все волосся. В іншому випадку доведеться повторити процедуру змивки ще раз.Удаліть нейтралізатор з волосся краще за допомогою шампуню. Необхідно добре промити голову кілька разів.
3
Після завершення змивки волосся набуває некрасивий рудуватий відтінок. Тому відразу краще пофарбувати їх в бажаний колір.
Зверніть увагу
Починати фарбування краще мінімум через 40 хвилин після змивки.
Корисна порада
Не забудьте полікувати волосся масками і бальзамами. Змивки та фарбування сушать волосся, а також порушують їх структуру, тому часто застосовувати їх не рекомендується.