Як відмити двигун від масла.

Двигун автомобіля необхідно мити після кожної заливки масла. Але ніколи не завадить мити його і без видимих на те причин, адже чистий двигун довше нагрівається і краще виглядає.
Вам знадобиться
  • Поліетилен, спеціальний аерозоль для чистки двигуна, великий обсяг води, балон з стисненим повітрям, губка з мікрофібри.
Інструкція
1
Для початку зніміть з автомобіля акумулятор і накрийте поліетиленом всі місця, на які не повинна потрапити волога (проводи, електроприлади, датчики і т.д.).
2
Далі переконаєтеся, що двигун повністю охолов. Якщо почати мити гарячий двигун, виникне загроза гідроудару, який може вивести агрегат з ладу. Нанесіть очищуючий аерозоль і залиште на кілька хвилин.
3
Після цього протріть спеціальною губкою (бажано Microfiber) всі частини двигуна. На особливо забруднені місця можете нанести аерозоль повторно. Не залишайте брудних ділянок.
4
Далі ретельно промийте поверхню двигуна великою кількістю чистої води, стежачи при цьому, щоб вода не потрапила всередину агрегату.
5
Потім добре просушіть двигун за допомогою стиснутого повітря. Можна також дати двигуну висохнути природним чином, але це займе набагато більше часу.
6
Після того як ви переконалися, що двигун абсолютно сухий, можна прибирати поліетилен, ставити акумулятор і пробувати завести автомобіль. Якщо ви все зробили правильно, і вода не потрапила на життєво важливі частини автомобіля, він повинен легко завестися. Якщо цього не сталося, дайте двигуну час ще посохнуть (можливо, що вода, незважаючи на всі ваші обережності, все ж потрапила всередину).
Зверніть увагу
Замість спеціального миючого аерозолю можна використовувати гас або розчинник. Вони також добре справляються із забрудненнями поверхні двігателя.Для особливо сильних забруднень можна використовувати рідину для чистки карбюратора. Вона миттєво роз'їдає будь-який бруд, залишаючи лише чистий метал.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені, що у вас вийде помити двигун свого автомобіля без проблем, то краще вдайтеся до послуг автомийки.
Мити потрібно навіть справний двигун , у якого не спостерігається патьоків масла. У чистого двигуна менше схильність до перегріву, його приємніше і зручніше обслуговувати, також чистий "движок" менш пожежонебезпечних.
Інструкція
1
Мийки високого тиску використовуйте тільки в крайньому випадку. Струмінь таких апаратів робить дірки в утеплювачі на капоті, збиває всі наклейки з потрібною інформацією, і навіть фарбу на деяких деталях. Вода потрапляє всередину роз'ємів, де після починає виникати корозія. Тому, якщо немає ніяких гарантій в тому, що після такої мийки все буде в порядку з двигуном, то краще відмовтеся від цієї процедури.
2
Зніміть акумулятор і закрийте всі електроприлади поліетиленом. Обприскайте холодний двигун спеціальним складом в аерозольній упаковці, зачекайте кілька хвилин. Потім потріть найбільш забруднені і важкодоступні ділянки ганчіркою або кистю. Змийте це все слабким струменем води. В якості миючого засобу можете використовувати і пральний порошок, але будьте особливо акуратними при його змиванні - залишки можуть посилити корозію. Не забудьте остудити двигун , інакше можете нанести йому непоправної шкоди.
3
Після закінчення миття обполосніть двигун ще раз чистою водою. Поставте машину під сонячні промені і відкрийте капот. Якщо потрібно прискорити процес сушки, то можете використовувати стиснене повітря. Однак пам'ятайте, що повітря може загнати краплі води в непотрібні місця. Тоді сушінні доведеться піддати багато вузлів, а деякі навіть міняти. Тому краще довіритися природному процесу сушіння. Після повного висихання мотора встановіть і підключіть акумулятор.
4
Мийте двигун два рази на рік: навесні та восени. Обумовлено це тим, що після зими двигун містить велику кількість різних речовин, які викликають корозію. Чи не мийте двигун в розібраному стані на підлозі, причина криється в частому попаданні води в циліндри і свічки.