Як зробити новорічний випуск стінгазети. новорічна стінгазета для колективу.

Новорічна стінгазета - чудовий спосіб весело і оригінально привітати своїх колег зі святом. Випуск стінгазети не вимагає великих фінансових вкладень і незвичайних художніх талантів. Бажання зробити приємне оточуючим і трохи фантазії дозволять вам приготувати незабутній сюрприз.
Вам знадобиться
  • Лист ватману, фломастери, фарби та пензлик, папір для принтера, ножиці, клей, простий олівець, лінійка.
Інструкція
1
Покладіть аркуш ватману горизонтально. Відкладіть зверху смугу шириною 7 см у всю довжину листа. Виконайте на ній фломастерами або фарбами напис «З Новим роком!»
2
Розділіть решту ватману на дві половини вертикальною лінією. Це буде і смислове поділ. В одній частині стінгазети ви помістіть цікаві статті (веселі висловлювання, анекдоти, курйози та ін.). В іншій частині - новорічні привітання та побажання.
3
Намалюйте кілька зірок в лівій частині стінгазети. Зробіть їх досить великими, щоб усередині міг вміститися невеликий текст. Обведіть зірки по контуру фломастерами або фарбами. Напишіть всередині цікаві замітки.
4
Намалюйте велику ялинку в правій частині стінгазети. Розфарбуйте її фарбами або фломастерами.
5
Приготуйте ялинкові прикраси з побажаннями в новому році. Для цього лист кольорового або білого паперу для принтера складіть навпіл в довжину. Розділіть на 5 частин по 6 см шириною. У кожному прямокутнику намалюйте по ялинкову кульку з бантиком так, щоб бант збігався з лінією згину, виріжте. У вас повинна вийде листівка у формі ялинкового прикраси (кількість по числу співробітників).
6
На лицьовій стороні листівки напишіть ім'я вашого співробітника, а всередині індивідуальне новорічне побажання. Наклейте «кульки» на ялинку.
Зверніть увагу
Завжди будьте тактовними. Ніколи не кладіть у стінгазеті матеріали, які можуть образити або засмутити людини. Не торкайтеся занадто особистих тем. Краще освітите цікаві факти з відповідної випуску тематики. Тоді ваша робота дійсно створить святковий настрій і надовго запам'ятається оточуючим.
Корисна порада
Ви можете прикрасити ялинку якось інакше. Дуже цікаво будуть виглядати, наприклад, кульки з фотографіями ваших співробітників. Можна наклеїти на ватман вирізані фігури Діда Мороза і Снігуроньки. Але тут важливо дотримуватися одне правило: не перевантажуйте стінгазету зайвими деталями.