Як з'єднати аудіо файли. Як з'єднати уривки з музики разом.

Залежно від того, які файли маються у вашому розпорядженні і що ви хочете отримати в результаті, об'єднати уривки в один аудіофайл можна кількома способами: зведенням звуку з декількох доріжок, копіюванням і вставкою або приєднанням. Всі ці способи обробки звуку доступні для користувачів програми Adobe Audition.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Audition;
  • - звукові файли.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб об'єднання декількох звукових уривків полягає в використанні опції Open Append. Схожа команда є в редакторі відео VirtualDub, в якому з її допомогою склеюють відео файли . Для того щоб скористатися цією опцією, відкрийте в звуковому редакторі файл, який повинен стояти на початку склеєного звуку. Для цього застосуйте опцію Open з меню File або поєднання клавіш Ctrl + O.
2
Для приєднання другого по порядку звукового уривка до першого відкрийте його в редакторі опцією Open Append з того ж меню File. Якщо першим по порядку був моно файл, приєднаний за ним уривок буде конвертовано у моно. І навпаки, якщо першим був відкритий стереофайл, у приєднаного до нього моно файлу виявиться два канали.
3
Таким же способом приєднаєте інші уривки до файлу. В місцях склейки фрагментів з'являться маркери з іменами вихідних файлів.
4
Інший спосіб з'єднання декількох звукових уривків - звичайне копіювання звукової доріжки з подальшою вставкою її в будь-яке місце другий доріжки. Для того щоб застосувати цей спосіб склейки, відкрийте файли в редакторі за допомогою опції Open.
5
У списку відкритих файлів, який видно в лівій частині вікна програми в режимі редагування, клікніть по назві другого по порядку уривка і виберіть пункт Edit із контекстного меню.
6
Виділіть всю звукову доріжку і скопіюйте уривок опцією Copy з меню Edit або комбінацією Ctrl + C.
7
Знайдіть у списку файлів перший по порядку фрагмент і відкрийте його за допомогою пункту Edit контекстного меню. Поставте покажчик курсору на те місце звукової хвилі, в яке збираєтеся вклеювати другий фрагмент і вставте його, натиснувши клавіші Ctrl + V або опцією Paste з меню Edit.
8
Якщо вам потрібно не приклеїти один уривок до кінця іншого, а змікширувати їх, після завантаження файлів в редактор застосуєте опцію Insert into Multitrack Session з меню Edit до кожного відкритого фрагменту.
9
Переключите редактор в режим Multitrack Session, вибравши його зі списку в поле Workspace. У вікні, ви зможете змінити гучність звучать одночасно уривків або зрушити їх таким чином, щоб вони відтворювалися послідовно, накладаючись один на одного тільки початком і кінцем.
10
Для збереження звуку з режиму Multitrack скористайтеся опцією Audio Mix Down групи Export меню File. Для збереження звуку з установок застосуєте опцію Save As з меню File.