Як вибрати масажне крісло.

Передові технології все частіше стали застосовуватися в повсякденному житті. З придбанням спеціального крісла стало можливе проведення масажу в домашніх умовах. Щоб ця процедура була ефективна, масажне крісло має бути функціональним, комфортним і доступним за ціною.
Інструкція
1
Визначте набір основних функцій. Проконсультуйтеся з лікарем про необхідність придбання масажного крісла. Уточніть проблемні ділянки тіла і методи бажаного впливу на них. Підберіть крісло в залежності від того, які масажні прийоми потрібні вам: постукування, розминання або погладжування. Вибирайте моделі в ціновому діапазоні, який ви собі визначили. Перегляньте різні масажні крісла в дії і зупиніть свій вибір на більш функціональної моделі.
2
Методи впливу масажного крісла на людину різноманітні. Вони відрізняються за характером дотику до тіла: точково, роликами або дисками, за допомогою прогрівання, інфрачервоними променями і повітряним способом. При точковому масажі відбувається впливі на важливі життєві центри і це робить позитивний вплив на весь організм. Щоб масажувати великі групи м'язів, використовують вібрацію дисків, роликів та компрессионное дію повітря в спеціальних подушках, а для прогрівання ділянок тіла застосовують термотерапію.
3
Якщо ви сидите за комп'ютером і довге перебування в одному положенні викликає втому шиї, розслабити її допоможе функція погладжування. При набряках і важкості в ногах полегшення доставить масаж стоп і вібрація м'язів гомілки за допомогою роликів. Якщо ви страждаєте захворюванням суглобів, зупиніть свій вибір на моделі з функцією термомасажу. У цьому випадку механічний вплив на проблемні зони буде проводитися разом з тепловою процедурою. Вибирайте модель масажного крісла, в якій присутній весь набір функцій необхідного впливу. Придбайте крісло з вбудованим комп'ютером, де змінюється не тільки час впливу та інтенсивність, а можна створити і зберегти індивідуальну програму масажу.
4
Визначте набір додаткових функцій.Массажное крісло має бути не тільки функціональним, але і комфортним. Якщо вам важко приводити крісло в дію або ви вважаєте, що необхідно автоматичний початок роботи - придбайте модель з функцією визначення присутності. Додатково крісло може забезпечуватися релаксаційним комплексом: вбудованої аудіо системою і столиком для чаю. Однак все це разом з інфрачервоними очками і яскравим пультом управління не є пріоритетними функціями для масажного крісла, а тільки підвищують його вартість.
Зверніть увагу
Якщо ви збираєтеся використовувати масажне крісло в домашніх умовах, відмовтеся від зайвих додаткових функцій.
Корисна порада
Для масажу ніг підбирайте крісло, яке розкладається в горизонтальне положення - виконання процедур буде найбільш ефективний.