Як відкрити свою справу в будівництві. відкрити свою справу на 3 мільйони будівництво.

Створення будівельної організації є дуже трудомістким процесом, при якому необхідно знати, що являють собою будівельні матеріали і для чого їх можна використовувати.
Інструкція
1
Вирішіть, яку організаційно-правову форму матиме ваше підприємство (ІП, ТОВ, ВАТ, ЗАТ або СП).
2
Придумайте найменування для фірми. Воно має бути невеликим і підкреслювати сферу діяльності (наприклад таке: "Строй щастя").
3
Зберіть бригаду фахівців (майстрів), яка буде відповідати вимогам, що пред'являються до ремонтно-будівельним компаніям саморегулівної будівельною організацією. Згідно подібним вимогам, вам необхідно знайти хоча б одного тесляра, електрика, сантехніка і штукатура. Це мінімально допустимий склад бригади. У свою чергу, серед цих співробітників повинні бути фахівці, які володіють будівельним вищою освітою і досвідом роботи в будівництві .
4
Складіть фінансовий бізнес-проект розвитку вашої діяльності: зробіть прогнозування витрат і доходів. У витратах вкажіть суми, які необхідні для придбання спеціального обладнання, приладів, будівельного інструменту, реклами, транспорту і вартість оренди офісу. Щоб знизити частину витрат, можете не купувати спеціальну техніку, а орендувати її на перший час.
5
Орендуйте офіс. Обставте його необхідною апаратурою.
6
Зберіть і подайте необхідні документи в саморегульовану організацію. Це необхідно для отримання дозвільної документації на проведення будівельних та ремонтних робіт. Серед документів, які вам необхідно надати, повинні бути: - свідоцтво про реєстрацію юридичної особи; - паспорт ІП (або статут компанії); - копії дипломів всіх фахівців, що складаються в бригаді; - копія диплома директора підприємства, який теж повинен володіти вищою будівельною освітою .
7
Розробіть стратегію для просування власної новоствореної будівельної організації. Проаналізуйте ваші сильні сторони та оцініть конкурентів.
8
Замовте хорошу рекламу, яка допоможе залучити клієнтів у вашу фірму.
9
Проаналізуйте, яка з існуючих систем оподаткування вам підійде найбільше і буде найбільш вигідною.