Як вживати маточне молочко. маточне молочко вживання.

Маточне молочко - це секрет залоз робочих бджіл. У медичних цілях використовується сировина незапечатаних маточників. Молочко містить білки, вуглеводи, незамінні амінокислоти, вітаміни групи В, Е, С, Д, А, що дозволяє його використовувати для лікування і профілактики різних захворювань.
Вам знадобиться
  • - маточне молочко;
  • - дитячий крем;
  • - мед;
  • - чайна ложка;
  • - «Апілак» .
Інструкція
1
Використовуйте маточне молочко для лікування і профілактики захворювань тільки в тому випадку, якщо ви не маєте алергії і добре переносите продукти бджільництва. При непереносимості меду від прийому маточного молочка краще відмовитися.
2
Ви можете приймати маточне молочко для лікування і профілактики захворювань серцево-судинної системи, при анемії, атеросклерозі, при високому та низькому кров'яному тиску, в період одужання після важких захворювань і в післяопераційний період, при порушеному обміні речовин, для загального оздоровлення і для підвищення імунітету.
3
Малі дози маточного молочка допоможуть вам знизити артеріальний тиск, великі дози діють прямо протилежно. При гіпертонії застосовуйте по 0,01 г на добу, при гіпотонії - 0, 03 г.
4
Маточне молочко міститься в фармацевтичному препарату під торговою назвою «Апілак». Для лікування і профілактики вказаних захворювань приймайте по 1-2 таблетки, розсмоктуючи під язиком або запиваючи водою. Курс прийому не повинен перевищувати 15 днів. Після десятиденної перерви ви можете повторити прийом препарату.
5
При захворюваннях печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту застосовуйте маточне молочко в дозі 0,02 г, розчиняючи в 1 склянці теплої води, або тримаєте в роті до повного розчинення.
6
Для лікування гастритів, виразки, запальних захворювань шлунково-кишкового тракту застосовуйте маточне молочко , перемішуючи з медом. За 10 хвилин до застосування молочка випийте 1 склянку теплої мінеральної води без газу, потім змішайте 0,2 г маточного молочка з 1 чайною ложкою меду, тримайте в роті до повного розчинення. При такому прийомі ви виключіть руйнування біологічно активних речовин маточного молочка шлунковим соком. Такий же спосіб використовуйте при цирозі печінки.
7
Для лікування захворювань органів дихання, при бронхітах, трахеїтах, простудних і вірусних інфекціях, при фарингітах, ларингіті, хронічному нежиті застосовуйте по 30 мг маточного молочка 3 рази на день або по 3 таблетки «Апілак», розчиняючи під язиком. Маточне молочко допомагає полегшити симптоми бронхіальної і серцевої астми.
8
Маточне молочко активізує і відновлює всі життєві сили організму, в період лактації підсилює вироблення молока, підвищує його якісний склад, попереджає набряки і інтоксикацію при вагітності, при функціональних захворюваннях нирок і печінки.
9
Мазь з маточним молочко м використовується для лікування виразок, ран, опіків, дерматитів, екзем. Мазь можна купити в аптеці або приготувати самостійно, додавши 1 г молочка в 50 мл дитячого крему.