Як оптимізувати роботу в інтернеті.

При роботі в мережі одним з вирішальних факторів, що впливають на швидкість виконання поставленого завдання, є максимальна оптимізація. Для цього використовуйте ряд простих рекомендацій, використовуючи які ви зможете зменшити час виконання поставленого завдання.
Інструкція
1
Оптимізація в принципі увазі перерозподіл ресурсів на користь більш пріоритетних завдань. У випадку з оптимізацією роботи в інтернеті є зважаючи мінімізація додатків, що використовують доступ до мережі, крім того, яким ви користуєтеся в тут і зараз. Існує ряд дій, які повинні бути зроблені в залежності від поставленого завдання.
2
При веб-серфінгу ключовим параметром є швидкість завантаження сторінки. Для збільшення цього параметра відключіть всі програми, для роботи яких необхідне підключення до мережі. До їх числа відносяться менеджери завантажень, торрент-клієнти, а також месенджери і програми, які в даний момент часу викачують оновлення. Закрийте всі програми, які містяться на панелі провідника і в треї, після чого запустіть диспетчер задач і проконтролюйте їх відключення у вкладці процесів. Також бажано відключити програми, скачують поновлення - ви зможете знайти їх в тій же вкладці по слову update, що міститься в назві.
3
Ви також можете скористатися можливістю браузера Opera mini. Його застосування найбільш обгрунтовано при використанні gprs-модему. Специфіка роботи даного браузера полягає в тому, що перед відправкою на ваш комп'ютер веб-сторінка спочатку проходить через проксі-сервер opera.com, де вона стискається, втрачаючи у вазі до вісімдесяти відсотків.
4
У разі використання менеджера завантажень або торрент-клієнта використовуйте ті ж рекомендації, що і для веб-серфінгу. Крім цього, відключіть обмеження по максимальній швидкості завантаження, а в разі використання торрента встановіть обмеження для швидкості віддачі - не більше одного кілобита в секунду. Не запускайте які-небудь програми або додатки до завершення завантаження, щоб зберегти максимально можливу швидкість на всьому її протязі.