Як змастити газовий кран. змазування кранів на нових плитах.

На вашій кухні з'явився запах газу? Можливо, що почав пропускати корковий кран перед побутовим газовим приладом. Газ - це вибухонебезпечний продукт, тому краще всього при появі запаху газу, викликати аварійну службу, але якщо ви хочете знати, як змастити газовий кран самому, то уважно прочитайте наступну інструкцію.
Вам знадобиться
  • - широка викрутка «мінус»;
  • - мастило на основі солідолу або графіту;
  • - кляп;
  • - суха тканину.
Інструкція
1
Перед початком робіт огляньте газовий кран , зверніть увагу, робоча частина кран а виконана у вигляді конуса, з наскрізним отвором, він притиснутий пружиною, яка закручується широкої пробкою (її ви побачите з іншого боку від ручки управління).
2
Якщо немає можливості перекрити подачу газу, спробуйте змастити газовий кран без припинення подачі. В першу чергу вимкніть подачу електроенергії на всі побутові прилади, які знаходяться в приміщенні, де ви виконуєте газонебезпечну роботу (електрична плита, чайник, холодильник, мікрохвильова піч і т.д.). Попросіть всіх сторонніх залишити приміщення, закрийте двері, якщо є така можливість і відкрийте кватирку. Пам'ятаєте, в приміщенні не повинно бути відкритого вогню і можливості виникнення іскри, тому приберіть сірники і не курите поблизу.
3
Відкрутіть викруткою пробку і вийміть з кран а пружину і конусний затвор. Заткніть кран кляпом, щоб знизити вихід газу. Можна у вигляді кляпу використовувати вологу ганчірку в пластиковому пакеті. Витріть конусний затвор від старого мастила і нанесіть на нього тонкий шар нової мастила, що не обмазуючи отвори.
4
Швидко витягуйте кляп з кран а і вставте конус на місце. Встановіть пружину і затисніть її пробкою.
5
Після цього провітріть приміщення і мильною емульсією обмажте кран . Якщо мило не пузиритися, то робота вважається закінченою.
6
Якщо в приміщенні є можливість припинення подачі газу, обов'язково цим скористайтеся, так ви знизите ризик можливої аварії. Перекрийте подачу газу на трубопровід, де знаходиться ремонтується кран . Відкрутіть викруткою пробку і вийміть нутрощі кран а.
7
Обітріть конусний затвор сухою тканиною для видалення залишків старого мастила. Після цього нанесіть на конусний затвор тонкий шар мастила, що не обмазуючи отвори. Встановіть конусний затвор, пружину і пробку на місце.
8
Відкрийте подачу газу на прилад і змастіть мильною емульсією корковий кран . Якщо ви не помітили здуття бульбашок на мильній піні, то заміна мастила на кран е пройшла успішно.
9
Якщо всередині мильної піни надуваються бульбашки, значить, десь відбувається витік газу. Спробуйте знову зібрати кран , якщо витік не усунуто, обов'язково викличте газову службу, витік газу може стати причиною вибуху.