Як знайти роботу в Швеції.

Якщо країною вашого постійного або тимчасового перебування опинилася Швеція, то цілком логічним буде замислитися над питанням пошуку роботи, причому зробити це ще до свого переїзду. Для того щоб знайти роботу в Швеції, використовуйте ряд простих варіантів.
Інструкція
1
Насамперед, проведіть аналіз пропонованих вакансій за допомогою таких міжнародних дощок оголошень, як The Monster і Jobs in Stockholm. Шукайте ті вакансії, фахівцем в яких ви є, паралельно відзначаючи ті, на які ви готові були б претендувати в силу оплати та специфіки праці. Пробуйте зав'язати контакт з роботодавцем до приїзду в країну. Детально опишіть свою кваліфікацію, вишліть резюме, а також електронні версії рекомендаційних листів. У разі якщо вам пощастить, ви будете позбавлені від пошуку роботи в перші ж дні після приїзду.
2
Після приїзду в країну, відразу ж звертайтеся в Шведську державну службу працевлаштування. На сайті даної організації ви зможете знайти інформацію по вакантним місцям, а також інформацію про пошук роботи і умов праці в Швеції. Робіть особливий наголос на свою спеціалізацію, так як знайти низькокваліфіковану роботу ви зможете завжди. Ви також можете звернутися в агентства з підбору кадрів, співпраця з ними може здійснюватися як на платній, так і на безкоштовній основі. Ретельно проаналізуйте агентство перед тим, як з ним працювати, на предмет позитивних відгуків.
3
У разі якщо жоден з вищенаведених варіантів не має успіху або вам необхідно чекати звільнення вакантного місця, ви можете використовувати такий варіант, як самостійний пошук роботи. Переглядайте газетні публікації, а також дошки оголошень в мережі. Для пошуку тимчасової роботи в сфері обслуговування вирушайте в якій-небудь район міста, в якому найбільше скупчення таких закладів, як кафе, готелі і ресторани. Пропонуйте свої послуги, заповнюйте анкети і залишайте свій мобільний номер телефону. Не зупиняйтеся поки у вас на руках не буде принаймні три-чотири пропозиції про роботу.