Як перевести кілограми в кілоньютонах. Кілоньютонах в кілограми.

В кілограмах, а точніше, в кілограм-силах, вимірюється сила в системі МКГСС (скорочення від «Метр, Кілограм-сила, Секунда»). Цей набір стандартів одиниць виміру сьогодні застосовується рідко, так як витиснутий інший міжнародною системою - СІ. У ній для вимірювання сили призначені інші одиниці, звані Ньютон, тому іноді доводиться вдаватися до конвертації значень з кілограм-сил в Ньютони та похідні від них одиниці виміру.
Інструкція
1
Визначте точність, з якою вам потрібно перевести вихідне значення в кілоньютонах . Кілограм-сила визначена в системі МКГСС як сила, з якою треба впливати на тіло масою в один кілограм, щоб надати йому прискорення, рівне 9,80665 м/с? - Саме таким з початку минулого століття рекомендується вважати прискорення вільного падіння на нашій планеті. Округліть це число в залежності від потрібної вам ступеня точності конвертації.
2
Виходите з того, що однією кілограм-силі відповідає 9,80665 неокругленних Ньютоновий. Так як в системі СІ за приставкою «кіло» закріплений множник, рівний одній тисячі одиниць, то кілоньютонах буде відповідати вихідний коефіцієнт, розділений саме на це число: 1 кГс = 0,00980665 кН.
3
Множте задане в кілограм-силах значення на округлений до потрібного ступеня точності коефіцієнт 0,00980665, щоб дізнатися його еквівалент в кілоньютонах.
4
Використовуйте будь-якої онлайн-калькулятор для практичної конвертації одиниць сили. Наприклад, це може бути сервіс, поміщений на сторінці http://convertworld.com/ru/massa/Килоньютон.html. Завантаживши її, введіть у поле під написом «Я хочу перевести» початкове значення в кілограм-силах. Потім у випадаючому списку, вміщеному поряд з полем вводу, виберіть рядок «Кілограм (kg)», а в наступному такому ж списку вкажіть потрібну кількість знаків після десяткової коми. Результат конвертації ви побачите відразу після цього - він буде поміщений у другий рядок колонки із заголовком «Метричної» і позначений написом «кілоньютонах».
5
Якщо доступ в інтернет відсутній, то зробіть необхідні обчислення самостійно, скориставшись, наприклад, стандартним калькулятором зі складу програм операційної системи Windows. Посилання на його запуск шукайте в головному меню ОС, відкривається клацанням по кнопці «Пуск».