Як зробити інформаційний стенд. інформаційний стенд Як зробити своїми руками.

Інформаційні стенди широко застосовуються в різних ситуаціях. Вони зручні, коли необхідно довести яку-небудь інформацію до покупців або подати відомості про хід справ в компанії або організації. Та й звичайне розклад занять у навчальному закладі найзручніше помістити на стенд. Залежно від ваших потреб ви можете зробити різні види стендів.
Вам знадобиться
  • - лист фанери;
  • - лист пластику білого кольору (або інших кольорів);
  • - оргскло;
  • - клей для оргскла і пластика;
  • - вимірювальна лінійка;
  • - олівець;
  • - ножівка по металу або лобзик.
Інструкція
1
При виборі типу стенда виходите з матеріалів, якими ви володієте. У більшості ситуацій немає необхідності споруджувати великий стаціонарний стенд. Основне гідність такого носія інформації - бути легким, компактним і недорогим і простим у виконанні. Найпростіший стенд зажадає наявності листа білого пластику і листа прозорого органічного скла.
2
Визначте розмір майбутнього стенда. Він цілком визначається вашими потребами і розміром простору, де передбачається встановити споруду. Практика показує, що для потреб невеликої організації достатньо інформаційного стенда, на якому можуть вміститися 4-8 аркушів формату А4. Передбачте також місце для розміщення заголовка і простір між інформаційними блоками не менше 50 мм.
3
Розмітьте лист тонкої фанери або пластику. Найзручніше помістити на обрану заготовку необхідну кількість аркушів паперу, вивіривши відстань між ними по висоті і ширині майбутнього стенда. Після цього визначте довжину і ширину стенда, зробіть розмітку по лінійці. За нанесеною розміткою акуратно випиляєте основу стенда.
4
З листа прозорого органічного скла виріжте кишені для інформаційних вставок. Розмір кишені повинен бути приблизно на 10-15 мм перевищувати формат стандартного аркуша. Для зручності поводження з листами відріжте від кожного кишені правий верхній куточок.
5
З такого ж матеріалу виріжте смужки, по довжині відповідні розмірам кишені, а по ширині рівні 5-7 мм. Приклейте ці смужки по краях кожного кишені (за винятком верхнього краю); такі підкладки дозволять трохи підняти оргскло над основою стенду і полегшать вкладання і виймання інформаційних матеріалів. Приклейте кишені до тих місць, які були раніше визначені для них при розмітці.
6
Виготовте з кольорового пластику букви напису, яка буде нести в собі назву стенда. У найпростішому випадку це може бути слово «Інформація». Помістіть букви у верхній частині стенду і приклейте їх клеєм для пластика. По кутах стенда передбачте отвори для кріплення інформаційного стенду до стіни. Найзручніше кріпити стенд двома або чотирма невеликими шурупами або гвинтами з декоративними накладками.