Як закрити укоси на дверях. Як закрити дверні укоси відео.

Заміна як внутрішньої, так і зовнішньої двері тягне за собою також заміну короба. При демонтажі старого короба часто страждають укоси дверей, закрити які необхідно, оскільки вони псують зовнішній вигляд приміщення в цілому, а також мають властивість руйнуватися швидше, ніж цілі укоси. Закласти дверні укоси можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - ніж (можна канцелярський);
  • - грунтовка;
  • - щітка для грунтовки;
  • - металевий куточок;
  • - шпаклівка або пісочно-цементний розчин;
  • - шпатель.
Інструкція
1
Зріжте з вимагає закладення дверного укосу за допомогою ножа надлишки монтажної піни, напевно залишилася після встановлення дверей. Видаліть ганчір'ям з дверного укосу бруд, пил, дрібне сміття, вапно або стару фарбу, так як їх частинки перешкодять гарному зчепленню розчину і базової поверхні укосу двері.
2
Ретельно обробіть грунтовкою глибокого проникнення укіс, потребує ремонту. Це нехитре дію дозволить зробити зчеплення між основною поверхнею і розчином шпаклівки міцнішим, надійним і довговічним.
3
Скористайтеся шпателем і розчином, щоб зашпатлевать укіс і надати йому рівну форму. Якщо ви вважаєте доцільним, тобто якщо даний укіс сильно виступає або на нього лягає підвищене навантаження через місця розташування, тоді буде незайвим монтування в нього спеціального металевого куточка. Це в рази зміцнить конструкцію укосу і допоможе зробити його максимально рівним.
4
Після того як шпаклівка грунтовно просохне, ще раз обробіть всю поверхню ґрунтовкою.
5
Після цього дверний укіс можна побілити або пофарбувати, або обклеїти шпалерами, або обробити іншим способом, залежно від того, де знаходиться ваша двері і як виконаний інтер'єр у даному приміщенні.
Зверніть увагу
Якщо щілини і штроби занадто глибокі, то в цьому випадку, щоб закласти укоси, замість шпаклівки краще використовувати цементно-піщаний розчин, тому що чим товще шар шпаклівки, тим більша ймовірність того, що вона обвалиться. Для того щоб замісити такий розчин, змішайте цемент і пісок у співвідношенні 1: 3 відповідно, і додайте води до отримання однорідної маси потрібної консистенції (не надто густий, але і в міру рідкою).
Корисна порада
Щоб домогтися кращої адгезії розчину, в шпаклівку можна додати певну кількість будівельного клею ПВА.