Як клеїти шпалери в картинках. Як клеїти маленьку кімнату.

Шпалери в картинках дозволяють привнести в інтер'єр потрібний нюанс без особливих зусиль і витрат. Їх безсумнівний плюс - можливість частої заміни зображення, якщо колишнє встигло набриднути або змінився стиль інтер'єру. Поклеїти шпалери в картинках можна і самостійно, не вдаючись до допомоги майстрів.
Вам знадобиться
  • - клей для шпалер на натуральній основі;
  • - відро для клею;
  • - щітка для нанесення клею;
  • - канцелярський ніж;
  • - рулетка;
  • - олівець;
  • - рівень;
  • - розчин шпаклівки;
  • - шпатель.
Інструкція
1
Підготуйте стіну для клеєння шпалер - видаліть старі шпалери. Якщо вони видаляються важко, намочіть стіну і почекайте 3-5 хвилин, після чого зскребете старі шпалери шпателем. Усуньте за допомогою шпателя опуклості, при необхідності закладіть поглиблення шпаклівкою. Це забезпечить рівну поверхню майбутнього зображення.
2
Заміряйте величину стіни і переконайтеся, що площа шпалер в картинках не перевищує її площа.
3
Зробіть відповідні розмітки - межі шпалер в картинках на стіні.
4
Розкладіть на підлозі елементи шпалер таким чином, щоб вийшла повна картина. Відзначте на стіні місця і межі кожного елемента за допомогою рівня і олівця - це сильно полегшить процес поклейки.
5
Розмішайте у відрі клей відповідно до інструкції виробника і промажте їм за допомогою щітки елемент №1, який негайно приклейте у верхній лівий кут згідно зробленої розмітці, використовуючи чисту м'яку ганчір'я для розгладження елемента на стіні.
6
Послідовно приклейте інші елементи згідно розмітками точно так само, як приклеїли перший елемент.
7
Обріжте краю фотообоев канцелярським ножем, якщо в цьому є необхідність.
Зверніть увагу
Будьте гранично уважні - не спитайте порядок і розташування кожного елемента фотошпалер, так як їх зображення в цілому повинні утворювати єдину картину. Також якщо папір ваших шпалер дуже тонка, буде краще, якщо клей наносити на стіну, а не на шпалери. Це дозволить уникнути розмокання елементів і утворення розривів, а також не буде потреби в нагальних рухах.
Корисна порада
Витирайте надлишки клею з лицьової сторони шпалер відразу ж, до того, як вони встигнуть висохнути. Підсохлими ці надлишки буде набагато складніше видалити, а не видаляти не можна, тому що вони сильно псують зовнішній вигляд шпалер, перебуваючи на їх лицьовій частині.