Як в'язати фантазійний візерунок.

Фантазійний візерунок - це, той, який придумали ви самі. Уміння винаходити в в'язанні важливо. Добре, наприклад, поєднуються фактурні коси з ажурними смугами, візерунки з шишечок з жакардовим орнаментами. Підбирайте схеми в залежності від якості і складу пряжі - все має доповнювати один одного.
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - спиці;
  • - схеми в'язання візерунків;
  • - викрійка.
Інструкція
1
фантазійні візерунком можна пов'язати пуловери, болеро, жилети, сукні та сарафани. Він складається з будь-яких схем для в'язання. Розташовуйте орнаменти на свій розсуд.
2
Спочатку зв'яжіть зразки і оцініть їх поєднання. Візьміть трохи пряжі і дві спиці. Для прикладу: наберіть 10 петель, перший ряд в'яжіть виворітними. Другий ряд - п'ять лицьових, потім через одну лицьову повторіть п'ять накидов. У наступному ряду з накидов отримаєте витягнуті петлі - лицьові витягніть, а накиди спустіть зі спиці. Тепер зробіть два нових накиду, п'ять витягнутих петель зв'яжіть лицьовій схрещеної і ще два накиду. Далі в'яжіть п'ять виворітних.
3
В'яжіть четвертий ряд, чергуйте накиди і п'ять лицьових петель. Потім в'яжіть одну лицьову, одну лицьову схрещеною, дві звичайних лицьових і ще одну лицьову схрещену. В п'ятому ряду в'яжіть п'ять виворітних, витягніть петлі з накидами і зберіть їх в одну лицьову схрещену, не забудьте - два накиду на початку з'єднання, два накиду в кінці з'єднання.
4
Шостий ряд почніть з лицьового, далі в'яжіть лицьову схрещену, ще дві лицьових і одну лицьову схрещену. Повторіть чергування п'яти лицьових з п'ятьма накидами. Для наочності мотив можете провязать ще один раз або залиште як є.
5
Використовуйте орнамент як фон. Додайте до нього фантазійні «коси». Наберіть на спиці 16 петель. В'яжіть шість рядів гумкою 2 * 2. В сьомому ряду перехрестите вісім петель наліво. Для цього зніміть чотири петлі на додаткову спицю, помістивши її перед роботою.
6
Потім в'яжіть одну лицьову, дві виворітних, одну лицьову, петлі з допоміжної спиці - в такому ж порядку. Наступні вісім петель перехрестите направо. Чотири петлі переведіть на додаткову спицю, вміщену за роботу. Порядок вив'язування петель такий же, як у першому варіанті.
7
Поєднайте обидва мотиву, оцініть, вид майбутнього виробу. Підготуйте викрійку. Якщо ви запланували пуловер, зніміть мірки з обсягу талії, грудей, довжину рук до кисті.
8
Порахуйте, скільки петель укладається в одному сантиметрі - це залежить від використовуваної пряжі. Грунтуючись на отриманих даних, розрахуйте кількість петель для спинки і переду. Розподіліть мотиви на свій розсуд.
Корисна порада
Фантазійні візерунки корисні тим, що в'язана річ завжди залишиться ексклюзивною. Рукоділля популярно і не факт, що обрана і пов'язана власними руками модель виявиться єдиною.