Як розмістити на сайті відео з Youtube. Як підключити вконтакте до youtube.

Власні сайти і блоги створюють багато користувачів інтернету. А навіть якщо у вас немає персональної веб-сторінки, цілком можливо, що вам захочеться вставити відео c YouTube в свій коментар на чужому сайті - адже відеоролики іноді здатні передати думки і відчуття набагато краще, ніж слова. Ніяких проблем з додаванням відео з YouTube у вас виникнути не повинно - всі інструменти для цього є на сторінці перегляду. Головне, щоб вміст ролика не порушувало вимоги законів.
Інструкція
1
Перейдіть до третього кроку даної інструкції, якщо ви хочете додати на свій сайт відеоролик, який вже розміщений на відеохостингу YouTube вами або ким-небудь ще. Щоб завантажити на хостинг своє власне відео, створіть акаунт на YouTube або, якщо у вас вже є профіль в Google, авторизуйтесь під своїми логіном і паролем.
2
Натисніть на кнопку «Додати відео» в правому верхньому куті сайту. Використовуйте для вибору потрібного файлу на комп'ютері кнопку з відповідною назвою, або відкрийте папку з відео в провіднику Windows і просто перетягніть мишкою потрібний ролик в будь-яке місце на сторінці додавання. Зачекайте, поки ваш файл цілком завантажиться на сайт.
3
Перейдіть на сторінку перегляду відеоролика. Натисніть на кнопку «Відправити», розташовану під вікном плеєра. У меню, натисніть на кнопку «Вбудувати».
4
Оберіть бажані параметри відображення відео на сторінці сайту. В першу чергу - розміри плеєра. Відзначте, чи повинен плеєр показувати посилання на подібні відео після закінчення відтворення. Якщо необхідно, включіть підтримку протоколів HTPPS і відкладені файли cookies.
5
Додайте нове повідомлення на свій сайт. Встановіть режим введення тексту - HTML. Скопіюйте код відео, що сформувався на сторінці YouTube, і вставте його в текст повідомлення. Або в режимі візуального редагування тексту натисніть на кнопку «Додати відео» і вкажіть посилання на обраний відеоролик.
6
Подивіться, як відображається плеєр на сторінці вашого сайту, використовуючи функцію попереднього повідомлення. Якщо є необхідність, внесіть зміни в налаштування плеєра і згенеруйте інший код. Зверніть увагу, що деякі веб-ресурси підтримують тільки старі коди встраіванія.Еслі встановлені параметри вас влаштовують, збережіть своє повідомлення - відеоролик зможуть подивитися всі відвідувачі вашого сайту.
7
Зверніть увагу, що якщо вам сподобалося відео YouTube, розміщене на якому-небудь іншому ресурсі, ви можете отримати код для додавання його на свою сторінку, не заходячи на youtube.com. Для цього дочекайтеся закінчення відтворення та натисніть на кнопку «Відправити», яка з'явиться в правому верхньому куті плеєра YouTube. Потім натисніть на кнопку «Вставити» і далі дійте, як описано вище.
Корисна порада
Якщо хочете, ви можете опублікувати на своєму сайті плейлист YouTube або обраний канал. Як це зробити, читайте в довідці Google http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=ru&answer=171780.