Як оновити шкіряну сумку. Як відреставрувати підкладку в сумці.

Якщо в магазинах ви не можете підібрати собі нову сумку, бо жоден з варіантів не зрівняється по зручності і якості з вашої старої улюбленицею, значить, пора оновити її і з задоволенням користуватися далі.
Інструкція
1
Постарайтеся очистити сумку . Для цього спочатку зітріть з неї пил вологою ганчірочкою, а після обробіть сумішшю м'якого мила, води і нашатирного спирту. Промокніть зайву вологу рушником. Якщо на сумці є жирні плями, насипте на них потовчений в порошок крейда і залиште на добу.
2
Придбайте в аптеці гліцерин. Ватним тампоном, змоченим в ньому, обробіть всю поверхню сумки. Гліцерин додасть шкірі новий вид, відновить її блиск. Сумку, виготовлену з лакованої шкіри, просто протріть м'якою ганчіркою.
3
Сперечаєтеся всю потьмянілу або подряпану фурнітуру. Придбайте в магазині для рукоділля відповідні за розміром деталі і пришити їх на місце колишніх.
4
Акуратно зріжте тканину підкладки, якщо вона зносилася або в ній з'явилися дірки. Залиште смужку приблизно 1 см по всьому периметру сумки, де підкладка була пришита. Зробіть викрійку внутрішньої частини сумки. Для цього перенесіть розмір і форму підкладки на папір, скоректуйте, залиште припуск для вшивання всередину сумки.
5
Сшейте нову підкладку, пришийте до неї кишеньки. Дрібними потайними стібками пришийте нову підкладку всередину сумки, не забудьте підігнути край таким чином, щоб зріз тканини опинився між шкірою і матеріалом внутрішньої частини.
6
Використовуйте сучасні фарби для шкіри, вони вироблені в вигляді спреїв або пульверизаторів. Випробуйте колір на невеликому непомітному ділянці шкіри, наприклад, з внутрішньої сторони ременя. Рівномірно нанесіть засіб на сумку , залиште до повного висихання. Пам'ятайте, що подібними засобами не можна перефарбувати шкіряну річ з білої в чорну, вони просто надають яскравість і свіжість.
7
Для того щоб замаскувати дрібні подряпини і потертості, використовуйте «рідку шкіру», ретельно підберіть колір і попередньо перевірте сумісність відтінків на непомітній ділянці.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не намагайтеся випрати сумку в машинці, шкіра загрубіє і втратить колір, а забруднення залишаться.