Як відремонтувати офісне крісло.

У більшості випадків поломка офісного крісла викликана перевантаженнями. Через кілька років експлуатації пластикові деталі, які виробники використовують для зниження собівартості крісел, зношуються і виходять з ладу. Якщо їх замінити, то ваше крісло прослужить вам ще довгі роки. Якщо зламалася піастра, то відрегулювати висоту крісла стає неможливо, та й сидіти на ньому вже не можна.
Вам знадобиться
  • - газлифт (пневмопатрон);
  • - кожух газліфта;
  • - піастра;
  • - механізм гойдання крісла;
  • - кільце кріплення кожухів хрестовини;
  • - хрестова викрутка;
  • - молоток (краще гумовий).
Інструкція
1
Переверніть крісло хрестовиною вгору, поклавши його сидінням на стіл для більшої зручності, і відкрутіть за допомогою хрестової викрутки 4 гвинти, якими сидінні кріпиться до піастри. Після цього акуратно зніміть сидіння. Гвинти відкладіть в сторону, вони згодяться пізніше.
2
Злегка постукайте молотком по піастри, і таким чином акуратно збийте її з газліфта. Якщо ви працюєте сталевим молотком, то будьте гранично уважні, щоб не погнути піастри та інші елементи конструкції.
3
Якщо до поломки офісний стілець експлуатувався достатньо довго, тим більше в умовах підвищеної вологості, з'єднання піастри і газліфта може прикипіти і для його поділу доведеться докласти чималих зусиль. В цьому випадку потрібно простукати навколо пневмопатрона і краще це зробити гумовим молотком. Це забезпечить більшу безпеку, так як при здійсненні необхідну простукування області навколо газліфта з його допомогою ризик пошкодження піастри та інших деталей зводиться практично до нуля.
4
Після цього вийшла з ладу піастри замініть на нову, справну. З'єднайте її з газліфтом, а потім прикріпіть до сидіння за допомогою все тих же 4 открученную раніше гвинтів.
5
Сядьте на стілець і насолодитеся результатами своєї роботи, переконавшись в його справності.
Зверніть увагу
Різьбові з'єднання тут відсутні, так як стикування газліфта і піастри є конусної. Тому для їх роз'єднання різні ключі не будуть потрібні.
Корисна порада
Якщо при ремонті офісного крісла замінити піастри механізмом гойдання, то в цьому випадку сидіти в ньому стане набагато комфортніше. Виробляються механізми гойдання різних типів, але всі вони виконують однакові функції: дозволяє кріслу гойдатися і регулює його висоту. Щоб уберегти його від поломки, слід уникати надмірних, екстремальних навантажень на механізм.