Як прикрасити скриню. Як пофарбувати старовинна скриня.

Старий скриню може стати ключовою деталлю будь-якого інтер'єру, якщо очистити його і декорувати. Багато майстерні беруться за таку роботу, але ж можна зробити цю роботу і своїми руками.
Інструкція
1
Очистіть старий скриню . Якщо стара розпис на ньому не представляє художньої чи історичної цінності, обробіть поверхню цього предмета шкіркою, приділіть особливу увагу кутах і ребрах скриню а.
2
Покрийте всю поверхню скриню а основним тоном фарби. Для цього ви можете використовувати кисть, валик або спонж. Залежно від способу нанесення фарби, скриню буде виглядати по-різному. Залиште до повного висихання, дотримуйтесь інструкції на упаковці з фарбою. Якщо ви хочете стилізувати його під старовинний, що пролежав не один рік на горищі, ящик, зніміть шар фарби шкіркою на вертикальних ребрах.
3
Придумайте малюнок, який хотіли б зобразити на кришці і передньої частини скриню а. Ви можете вибрати мотив, відповідний до іншому інтер'єру, або використовувати орнаменти, характерні, наприклад, для варягів. Спочатку накидайте малюнок на аркуші паперу, а потім перенесіть його на поверхню скриню а.
4
Розфарбуйте малюнок. Використовуйте для цього акрилові фарби по дереву, їх основна перевага в тому, що вони рівно лягають, що не розтікаються, не бруднять руки й одяг. Залежно від того, якого роду малюнок ви хочете зобразити, техніка нанесення кольору буде різна. Наприклад, можна використовувати тонкі кисті (2, 3 номер) для створення пейзажу або сцени. А щоб намалювати орнамент по всьому корпусу скриню а краще скористатися трафаретом і спонжем. Залиште до повного висихання фарби.
5
Покрийте всі виріб спеціальним лаком для обробки дерева. При необхідності нанесіть другий шар.
6
Придбайте в магазині меблів фурнітуру для скриню а. Прикрутите за допомогою шурупів бічні ручки, ручку на кришку скриню а і петлі для замку. Також ви можете прикріпити декоративну металеву ковку на кришці і бічних частих вироби. Переконайтеся, що металеві деталі не мають задирок.