Як пересадити грушу.

Пересаджувати грушу або якесь інше дерево найкраще взимку. Це пов'язано з тим, що викопуєте рослина ви разом з шматком примерзшей землі, а це сприятливо впливає на дерево під час пересадки, допомагає йому легше перенести стрес. Також можна пересадку починати з весни, але потрібно підготувати дерево за два роки.
Вам знадобиться
  • - лопата;
  • - петля з металевого дроту;
  • - мульча.
Інструкція
1
Щоб пересадити дерево взимку, викопайте яму за розміром трохи більше земляного кома. Насипте в цю яму родючу суміш.
2
Підготуйте до пересадки грушу : для цього викопайте траншею по межах крони (глибиною не більше 1 м). Витягніть дерево.
3
Перерубати товсті коріння, подрежьте нижні. Використовуйте для підрізування петлю, виготовлену з металевого дроту.
4
Висадите дерево, після чого промульчіруйте зону, де розташовані коріння, пухким субстратом: це може бути перегній або торф. Це захистить грушу від висихання і низьких температур.
5
Скористайтеся для пересадки груші більш доступним способом. Підготуйте грушу : навколо дерева викопайте канавку, але на відміну від попереднього способу, зробіть це ранньою весною, поки ще не розпустилися бруньки.
6
Заповніть яму родючою пухкої грунтом. Поливайте. Не бійтеся, що через те, що бічні коріння при копанні ями повідрубуйте, дерево перестане рости. Це не так, воно тільки зменшить темп росту, а розвиватися буде за рахунок незайманих вертикальних коренів. За сезон на кінчиках вертикальних коренів сформується молода мочка. Саме вона допоможе груші перенести пересадку.
7
Ще один спосіб пересадки. За часом вона займе два роки. Половину коренів підробити в перший рік, у другий рік - залишилися коріння. Пересадку робіть ранньою весною. Із зовнішнього боку викопаної канави витягнете дерево. Так ви не пошкодити що з'явилися молоді корінці.
8
підробити нижні корені.
9
Яким би ви способом пересадки ні скористалися, в кінці процедури засипте коріння землею і не забувайте рясно поливати. Заповніть порожнечі, які з'явилися після поливу. Обов'язково промульчіруйте зверху. Якщо є необхідність, то дерево зміцните спеціальними розтяжками між стволом та киями, міцно вбитими глибоко в землю.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не допускайте ситуації заглубления дерева. Краще заздалегідь врахуйте це і посадіть грушу вище рівня вашої ділянки, наприклад на 20-30 см.
Корисна порада
Садовими вилами осипьте землю або змийте її водою. Це краще зробити, щоб зберегти мочки на коренях і не допустити, щоб стався їх обрив від важких земляних грудок. У разі майбутнім тривалим транспортування обов'язково треба вкрити оголені коріння мохом або зволоженими тирсою, травою, щільною плівкою.