Як садити домашні квіти.

Майже кожен будинок зараз прикрашають кімнатні квіти. Вони додають інтер'єру приміщення затишок і домашнє тепло. Але не всі знають, як правильно посадити квітку в горщик, адже для кожної рослини необхідний не тільки певний вид ґрунту, а й окремий догляд.
Вам знадобиться
  • - горщик;
  • - грунт;
  • - дренаж;
  • - квітка.
Інструкція
1
Виберіть правильно горщик для квітки. Використовуйте пластикові горщики потрібного розміру для посадки домашніх квітів, вони легкі і практично не б'ються. Подивіться на дно горщика, якщо в ньому відсутні отвори, зробіть їх самі, використовуючи розжарене на вогні шило. Вибирайте горщик діаметром більше на 2-5 см, ніж той, в якому ви придбали квітка.
2
Покладіть на дно горщика дренаж (гравій, керамзит або гранулят глини). Простежте, щоб товщина шару в маленькому горщику становила не більше 1-2 см, у великому - 5-10 см. За 2 години до пересадки квітки в горщик добре його полийте.
3
Підготуйте грунт. Купіть готову суміш, призначену для певного типу кімнатних квітів, яка вже містить мінерали і добрива, сприятливо впливають на ріст рослин. Завдяки такому грунті домашні квіти довго можуть обходитися без підгодівлі.
4
Насипте на гравій трохи підготовленого грунту, в центрі горщика посадите рослину. Підсипте землі і злегка ущільніть. Не забудьте полити квітка. Можете прикрасити його, розмістивши по краю горщика дрібні красиві камінці або кольоровий дренаж.
5
Якщо ви садите домашні квіти на балконі, візьміть ящик шириною не менше 18 см і стільки ж глибиною. Посадіть рослини в лунки, трохи зміщуючи кожне. Якщо площа ящика дозволяє, посадіть квіти в два ряди, якщо ж вони вузькі - в один ряд. Зверніть увагу: якщо у квітів є корінь, висаджувати їх потрібно разом із грудкою землі.
6
Пам'ятайте, недостатньо просто садити домашні квіти , кожному виду рослини потрібен певний догляд. Уточніть, як потрібно доглядати за висаджувати квіти, для цього ви можете придбати спеціальну літературу або відвідати флористичні сайти в інтернеті. Якщо йому необхідно багато вологи, обприскуйте його час від часу з пульверизатора. Великі листя протріть вологою губкою, якщо це міститься в рекомендаціях для даної рослини.