Як обміняти бракований товар.

Поняття бракованого товару, напевно, кожному з нас дуже знайомо. Та мало хто знає, як можна і потрібно захистити свої законні права в таких неприємних ситуаціях, які дії зробити, щоб здійснити повернення цього неякісного товару.
Інструкція
1
Якщо ви купили бракований або неякісний товар, то протягом двох тижнів ви можете його повернути в магазин. Бажано, щоб у вас залишився чек на цей товар і відповідні документи на нього. Однак, відсутність чека не впливає на ваше право звернутися з проханням про повернення або обміні товара (ст.18 Закону "Про захист прав споживачів"). Вам буде потрібно техпаспорт на куплений продукт або показання двох свідків, які підтвердять факт покупки вами цього товара в магазині.
2
Перед тим, як йти з бракованим товаром в магазин, де вам його продали, необхідно написати претензію в двох примірниках. В ній повинно бути чітко вказано ваша вимога: повернення грошей або обмін товара на аналогічний, але якісний. Один примірник заяви залишається у продавця, а другий у вас з відміткою про прийняття цієї претензії продавцем. У встановлений законом термін (зазвичай він становить 10 днів) ваші вимоги повинні бути виконані.
3
Написання претензії, як правило, змушують продавців виконати ваші побажання. У великих магазинах, де трепетно ставляться до покупців, так і вчинять, щоб підтримати свою надійну репутацію. Але якщо цього не відбулося, у встановлений термін ваші вимоги не виконали, то ви маєте право звернутися до місцевого Комітет із захисту прав споживачів з проханням допомогти вирішити ситуацію спірну ситуацію.
4
Ну а якщо і це не допомогло, то звертайтеся до суду з позовною заявою про розірвання договору про купівлі-продажу цього неякісного товара або поверненні грошей за нього. Додатково ви можете зажадати компенсацію за моральну шкоду.
5
Бувають ситуації, наприклад, коли комплектація товара , зазначена на упаковці, не збігається з її вмістом, тоді необхідно писати скарги не магазину, а компанії, що цей товар ізготовіла.Помніте, що Закон "Про захист прав споживачів" на вашому боці. Ви маєте повне право на повернення неякісного або бракованого товара .
Дуже часто буває так, що продавець не видає покупцеві чек. А на ринку про чек навіть і мови бути не може. Так що ж робити, якщо з'ясовується, що куплена річ з браком? Її можна обміняти.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно зібрати всі можливі факти, які допоможуть вам довести, що товар дійсно був куплений у конкретного продавця. Цими фактами можуть стати свідчення свідків; бирка, прикріплена до товар у з серійним номером; споживча упаковка, а також будь-які інші підтвердження.
2
Зібравши докази можна сміливо йти до продавця. Якщо продавець відмовляється обміняти неякісний товар , то вам залишається тільки скласти в письмовій формі претензію. У ній опишіть всю ситуацію, що склалася, а так же прикладіть всі наявні у вас докази. Будьте дуже уважні, складаючи скаргу. Адже більшою мірою саме від того, як вона буде написана, залежить результат справи. Рекомендується писати коротку, але чітку і жорстку претензію. Не пишіть фраз "я прошу". Замість них пишіть "я вимагаю" .Крім того, претензія повинна бути складена в двох примірниках. Один примірник потрібно залишити у продавця, а другий взяти собі. Причому продавець і на вашому екземплярі повинен розписатися, поставити печатку і зробити відповідний запис, що претензія прийнята.
3
У випадку, якщо продавець не бажає приймати вашу претензію, йдіть до адміністратора магазину або ринку. Якщо вас починають звинувачувати в тому, що ви самі неправильно експлуатували річ, то тоді вам потрібно наполягати на тому, щоб була проведена експертиза. Крім того, ви маєте повне право бути присутнім на ній. Тому в своїй претензії напишіть і про те, що бажаєте знати про час і місце її проведення. Обґрунтуйте своє бажання Законом «Про захист прав споживачів». Так само варто відзначити, що ви не повинні оплачувати експертизу, вона проводиться за рахунок продавця.
4
Якщо експертиза ухвалить, що винні ви, то вам доведеться оплатити продавцю вартість її проведення. Але якщо винен продавець, то він зобов'язаний протягом семи днів задовольнити ваші вимоги.