Як закрити програму на комп'ютері.

Більшість додатків на комп'ютері запускається і закривається схожим чином. Завершити роботу тієї чи іншої програми, як правило, можна кількома способами. Залежно від обставин, можна вибрати звичайний вихід з програми або екстрено перервати їх нею процеси.
Інструкція
1
Для завершення роботи у верхньому рядку меню запущеного додатку відкрийте пункт «Файл» і виберіть команду «Вихід». Для програм з інтерфейсом англійською мовою, відповідно, пункт File і команда Exit. Якщо програма працює у віконному режимі, підведіть курсор до правого верхнього кута вікна та натисніть на значок [x]. Програма буде закрита. Більшість програм також реагує на комбінацію клавіш Alt і F4, введену на клавіатурі.
2
В інших додатках меню викликається за допомогою клавіші Esc. Таке частіше зустрічається в комп'ютерних іграх. Викличте меню гри і виберіть із запропонованих пунктів команду, пов'язану з припиненням роботи: «Вихід», «Повернутися на робочий стіл» тощо. Якщо необхідно, підтвердіть команду.
3
Для екстреного завершення роботи програми скористайтеся «Диспетчером завдань». Викликати його можна кількома способами. Перший: клікніть правою кнопкою миші по панелі завдань і виберіть у контекстному меню пункт «Диспетчер завдань» лівою кнопкою миші. Другий: в меню «Пуск» виберіть команду «Виконати», впишіть в порожнє поле taskmgr.exe (без лапок, дужок або інших друкованих знаків) і натисніть кнопку ОК або клавішу Enter. Третій спосіб: введіть на клавіатурі клавіші Ctrl, Alt і Del.
4
У вікні «Диспетчера завдань» відкрийте вкладку «Програми», виділіть потрібну програму за допомогою лівої кнопки миші та натисніть на кнопку «Зняти задачу». Інший варіант: відкрийте вкладку «Процеси» і знайдіть у списку процес свого застосування. Виділіть його лівою кнопкою миші та натисніть на кнопку «Завершити процес».
5
Альтернативний спосіб: клікніть по виділеному процесу правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню одну з команд. Команда «Завершити процес» відповідає однойменній кнопці; команда «Завершити дерево процесів» дозволяє завершити всі процеси, пов'язані з роботою закривається програми.