Як встати на руки.

Стойка на руках і голові практикується в багатьох видах спорту і в східних практиках. Стояння вгору ногами корисно при багатьох захворюваннях, ця поза є профілактикою від багатьох проблем зі здоров'ям. Існує кілька протипоказань, при яких стійку на руках не варто робити: гіпертонія, гіпотонія, гнійне запалення вуха, слабкі капіляри очей, хронічний гайморит. Поза показана при нервовому збудженні, безсонні, варикозі, провалах в пам'яті, астмі, захворюваннях печінки, очей, жіночих органів і т.д.
Інструкція
1
Перший раз стійку на руках рекомендується виконувати за допомогою іншої людини і стіни. Постеліть на підлогу ковдру. Встаньте на коліна, зчепіть пальці рук замком, поставте лікті на ковдру. Опустіть голову маківкою на ковдру і розташуйте її між долонь. Приподнимитесь з колін, встаньте на носочки, виконуйте дрібні кроки то до голови, то від неї.
2
Як тільки ви відчули, що голова з руками звикли до навантаження, підійміть одну ногу нагору і попросіть помічника, щоб він підстрахував вас від падіння. Ви повинні відчути опору стіни, щоб бути упевненим, що не впадете. Тепер можете піднімати другу ногу. При підйомі ніг ви відчуєте, що для стійки на руках необхідні добре накачані м'язи преса. Для подальшої практики вгору ногами щодня зміцнюйте м'язи живота.
3
Кілька перших раз виконуйте стійку на руках не більше 15 секунд. Вихід з пози здійснюйте без ривків. Спочатку опустіть одну ногу, потім іншу. Ні в якому разі відразу не піднімайте голову від підлоги. Протягом хвилини поступово піднімайте голову вгору.
4
Максимальний час перебування в позі на руках - не більше 12 хвилин. Щоденні тренування допоможуть почувати себе впевнено в цій позі, і через невеликий проміжок часу вам вже не знадобиться стороння допомога і страховка у вигляді стіни.