Як лікувати жировий гепатоз печінки.

жировий гепатоз називають відкладення жирів в печінці. Найбільш частою причиною даного захворювання є ожиріння, при якому жир відкладається не тільки в підшкірній клітковині, але і у внутрішніх органах. Основним методом лікування даного виду гепатоза буває зниження надлишкової маси тіла. Також причиною гепатоза може бути загибель клітин печінки внаслідок підвищеного навантаження на неї, природного старіння, запалення, зловживання алкоголем і ліками, впливу токсичних речовин.
Вам знадобиться
  • - бруньки берези, плоди шипшини, листя м'яти, квітки безсмертника, кукурудзяні рильця;
  • - кедрові горішки;
  • - соняшникова олія;
  • - висівки ;
  • - натуральна ведмежа жовч з солянкою холмової і маслом розторопші;
  • - препарати омега-3.
Інструкція
1
Жировой гепатоз печінки вперше був класифікований як захворювання не більше 90 років тому і досі вважається «молодий» хворобою. Виявляється найчастіше випадково - при ультразвуковому дослідженні внутрішніх органів. Як правило, лікуючий лікар призначає ряд аналізів крові та дослідження, спрямоване на з'ясування того, наскільки порушена функція печінки. Якщо печінка працює нормально, то крім дотримання дієти, що обмежує надходження тваринних жирів, а також смажених, гострих і пряних продуктів, алкоголю, особливих обмежень не включає.
2
Якщо функція печінки порушена, що визначається за результатами УЗД і аналізів, призначають лікування в залежності від основної причини. Існує чимало вельми дієвих лікарських препаратів для лікування ожиріння печінки. Це ліпотропні препарати «Холін-хлорид», вітамін В12 з фолієвою кислотою, ліпоєва кислота, гідролізати і екстракти печінки. Всі ліки мають свої особливості застосування, тому тактику лікування може вибрати тільки лікар.
3
Крім того, існує чимало засобів народної медицини, які дозволяють підтримувати печінка в здоровому стані. Дуже сприятливий для неї наступний фітозбір. Візьміть в рівній кількості бруньки берези, плоди шипшини, листя м'яти, квітки безсмертника і кукурудзяні рильця, подрібнивши до порошкоподібного стану, ретельно перемішайте. 1 столову ложку збору залийте півлітра води і, поставивши на повільний вогонь і довівши до кипіння, варите 2-3 хвилини. Наполягайте 3 години, процідіть і пийте замість води протягом дня. Курс прийому - місяць, потім 15-ти денну перерву, і знову повторення лікування. У рік можна провести 4 курсу лікування.
4
При жировий гепатоз рекомендується додавати в склянку чаю з молоком 1 чайну ложку розмелених кедрових горіхів.
5
Уникнути гепатоза допомагає вітамін В12, який знаходиться в соняшниковій олії. Щодня додавайте його в салати і каші.
6
Зменшенню жирових відкладень в печінки сприяє прийом в їжу висівок, пектинів, «Чістовіта», які містять харчові волокна. Рекомендується приймати 5-7 столових ложок висівок в день, запиваючи кожну ложку не менше? склянки води, кефіру або бульйону.
7
Для лікування жирового гепатозу випускається аптечна натуральна ведмежа жовч з солянкою холмової і маслом розторопші, яка містить урсохолевую кислоту, розчинювальну жир в печінки.
8
Крім того, рекомендується прийом препаратів омега-3, які отримують з підшкірного жиру морських риб. Вони нормалізують жировий обмін, зменшують ризик атеросклерозу і жирового гепатозу. Препарати омега-3 рекомендується приймати протягом місяця 2-3 рази на день.
Зверніть увагу
У кожного другого хворого жировий гепатоз виявляються хронічні запори і дисбактеріоз з ознаками отруєння бактеріальними токсинами, що говорить про необхідність постійної боротьби з цими патологіями шлунково-кишкового тракту, щоб виключити дане захворювання печінки.