Як зменшити шпалери. Як зменшити папки робочого столу.

Шпалери - це фоновий малюнок, який знаходиться під файлами і папками на робочому столі. Користувач в будь-який час може знайти в інтернеті підходящі йому шпалери або зробити їх самостійно. Але в деяких випадках розмір фонового малюнка може некоректно відображатися на екрані монітора.
Інструкція
1
У більшості випадків неправильне відображення фонового малюнка пов'язано з тим, що розмір шпалер не підходить для обраного користувачем дозволу екрану його монітора. Виправити ситуацію можна кількома способами: або змінити налаштування дозволу, або зменшити шпалери.
2
Перший варіант підійде далеко не всім, так як зміна дозволу екрану може призвести до того, що зміниться весь зовнішній вигляд елементів робочого столу (значки і підписи до них стануть більше або менше). Другий варіант припускає використання графічного редактора.
3
Щоб зменшити шпалери, для початку з'ясуйте, яким повинен бути їх новий розмір. Для цього клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці робочого столу і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран». Також його можна викликати через «Панель управління» (категорія «Оформлення і теми», розділ «Екран»).
4
У вікні, перейдіть на вкладку «Параметри» і в групі «Дозвіл екрану» подивіться, на якій позначці стоїть «повзунок». Наприклад, ваше дозвіл - 1440 на 900 точок, запам'ятайте або запишіть це значення. Запустіть графічний редактор (Adobe Photoshop, Corel Draw тощо) і створіть новий документ з такими ж параметрами в пікселях.
5
Відкрийте файл з шпалерами, виділіть зображення і скопіюйте його в буфер обміну. Перейдіть у щойно створений новий документ і вставте в нього зображення з буфера обміну. Виділіть вставлений фрагмент і масштабуйте його під дозвіл екрана (1440х900).
6
Для цього підведіть курсор до одного з кутів виділеного фрагмента і, утримуючи ліву кнопку миші, переміщайте його по діагоналі до тих пір, поки не досягнете задовільного результату. Щоб пропорції не порушувалися, при зміні розміру використовуйте клавішу Shift.
7
Якщо ж дозвіл екрана пропорційно розмірам нових шпалер, скористайтеся в меню графічного редактора функцією «Змінити розмір зображення» (але, як правило, в таких випадках шпалери і без цього відображаються правильно). Збережіть нове зображення і встановіть його як шпалери звичайним способом (компонент «Екран», вкладка «Робочий стіл», кнопка «Обзор»).