Як налаштувати електронну пошту в Windows.

Додаток «Пошта Windows» є вбудованою функцією операційної системи Microsoft Windows Vista і не вимагає додаткової установки. Процедура настройки програми електронної пошти виконується один раз.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Windows Vista.
Інструкція
1
Переконайтеся, що відомі дані: - email і пароль доступу; - тип сервера використовуваної електронної пошти; - адреси серверів для вхідної та вихідної корреспонденціі.Ілі уточніть необхідну інформацію у свого постачальника послуг.
2
Визначте використовуваний сервер електронної пошти: - Internet Message Access Protocol (IMAP) - не передбачає попереднього завантаження повідомлень на локальний комп'ютер, робота з поштою виробляється на сервері; - Post Office Protocol 3 (POP3) - повідомлення пересилаються на локальний комп'ютер для обробки; - Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) - призначений для вихідної кореспонденції.
3
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows Vista натисканням кнопки «Пуск» для виконання процедури настройки електронної пошти і перейдіть в пункт "Всі програми".
4
Відкрийте програму "Пошта Windows» і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми.
5
Вкажіть пункт «Облікові записи» і натисніть кнопку «Додати».
6
Виберіть пункт «Обліковий запис електронної пошти" в діалоговому вікні та натисніть кнопку «Далі» для переходу до наступного кроку.
7
Вкажіть своє ім'я в поле «Ім'я користувача» нового діалогового вікна і натисніть кнопку «Далі».
8
Введіть значення свого email в поле «Адреса електронної пошти» наступного вікна і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Далі».
9
Оберіть визначений раніше тип сервера використовуваної електронної пошти в випадаючому списку рядка «Тип сервера поштових повідомлень» і введіть необхідні значення у відповідні поля серверів вхідних і вихідних повідомлень у новому діалоговому вікні.
10
Натисніть кнопку «Далі» і введіть значення логіна і пароля свого облікового запису у відповідні поля наступного діалогового вікна.
11
Застосуйте прапорець на полі «Запам'ятати пароль» (при необхідності) і натисніть кнопку «Далі».
12
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Готово» в останньому діалоговому вікні і повторіть вищеописаний алгоритм дій для кожного облікового запису, що підлягає додаванню в додаток «Пошта Windows».