Як освітлити волосся за допомогою перекису водню. освітлювання гідропериту.

Освітлення волосся за допомогою перекису водню - досить дешевий спосіб, але вельми «сердитий». Він був поширений ще в той час, коли кошти косметики та парфумерії вважалися дефіцитом. Але в даний час цей спосіб не втратив своєї актуальності.
Вам знадобиться
 • - таблетки гидроперита;
 • - скалка;
 • - чистий аркуш паперу;
 • - емальована або скляний посуд;
 • - чайна ложка;
 • - пензлик із синтетичної щетини;
 • - 2 ампули нашатирного спирту.
Інструкція
1
Перш за все слід визначитися з концентрацією розчину, який необхідний для освітлення волосся. Відсоток вмісту перекису водню в фарбувальної суміші залежить від товщини волосся, а саме: для тонкого волосся необхідний 4-8% -ний розчин, для волосся середньої товщини - 6-12% -ний, для товстих волосся - 8-12% -ний. Пам'ятайте, що чим швидше волосся вбирають вологу, тим менше концентрація розчину потрібна для їх освітлення, тому її слід зменшити на 2-3% від рекомендованого, а для міцних же волосся концентрацію навпаки підвищують на 2-3%.
2
Тепер візьміть 4 таблетки гидроперита, покладіть їх у лист чистого паперу і складіть його навпіл. Після чого, натискаючи качалкою, подрібніть таблетки, що знаходяться в папері. Висипте отримані дрібні кристалики в емальовану або скляний посуд, але ні в якому разі не в металеву, оскільки метал викличе непотрібне розкладання складу. Додайте в цю суміш 4 мл теплої води (4/5 чайної ложки). Таким чином, ви отримали 4 мл 30% -го розчину перекису водню .
3
Тепер слід розбавити отриманий розчин певною кількістю води. Для цього необхідно скласти пропорцію: 4 мл - 30% Х мл - Y%, де Y - концентрація розчину, який ви хочете получіть.Із цього випливає, що X = Y%? 4 мл/30% .Пріведем приклад, вам для процедури освітлення волосся середньої товщини необхідний 6% -й розчин. Пропорція в даному випадку буде виглядати так: 4 мл - 30% Х мл - 6% Х = 6%? 4 мл/30% = 0,8 мл. З цього випливає, що для отримання 6% концентрації необхідно додати в 30% розчин перекису водню ще 0,8 мл води.
4
Влийте в розчин перекису водню тільки 2 ампули нашатирного спирту, так як надлишок нашатирного спирту надає волоссю рудуватий відтінок.
5
Починайте наносити дану фарбувальну суміш пензликом із синтетичної щетини. Якщо ви знебарвлюються волосся на голові, то розчин необхідно починати наносити з потилиці, рівномірно розподіляючи по всій довжині волосся, після чого слід тримати суміш 10-15 хвилин, а якщо знебарвлюється на тілі, то 3-5 хвилин. По закінченню даного часу змийте перекис водню теплою водою.
Корисна порада
Щоб уникнути стікання фарбувальної суміші при освітленні волосся перекисом водню з нашатирним спиртом, рекомендується додати до розчину трохи рідкого мила.Перед осветлением перекисом водню не слід мити волосся. В цьому випадку природний шар жиру захистить шкіру голови і волосся.
Освітлити волосся можна не тільки за допомогою фарби, а й використовуючи перекис водню. Цей спосіб з розряду «дешево і сердито» був широко поширений в той час, коли кошти парфумерії та косметики були дефіцитом. Однак він не втратив актуальності і в наш час.
Вам знадобиться
 • - таблетки гидроперита;
 • - аркуш паперу;
 • - скалка;
 • - скляна або порцеляновий посуд;
 • - чайна ложка;
 • - 2 ампули нашатирного спирту.
Інструкція
1
Визначтеся з концентрацією розчину, необхідного для освітлення волосся. Відсоток вмісту перекису в фарбувальної суміші залежить від товщини волосся. Для товстих волосся необхідний 8-12% розчин, волосся середньої товщини - 6-8%, тонких - 3-6%. Якщо ви збираєтеся знебарвлювати сухе волосся, зменшіть концентрацію розчину на 2-3% від рекомендованої. Це необхідно для того, щоб не спалити їх.
2
Візьміть 5 таблеток гидроперита, покладіть їх у лист чистого паперу. Складіть аркуш навпіл. Подрібніть таблетки, що знаходяться в папері, натискаючи на них, наприклад, качалкою. Висипте отримані кристали в скляний або фарфоровий посуд. Додайте до них 1 чайну ложку (5 мл) теплої води. Ви отримали 5 мл 30% розчину перекису водню.
3
Розбавте отриманий розчин до потрібної вам концентрації. Для визначення кількості води, необхідної для розведення складіть пропорцію: 5 мл - 30% Х мл - Y%, де Y - концентрація розчину, який ви хочете получіть.Соответственно X = Y%? 5 мл/30%. Наприклад, вам потрібен 12% розчин. Пропорція в цьому випадку виглядає так: 5 мл - 30% Х мл - 12% Х = 12%? 5 мл/30% = 2 мл. Отже, в 30% розчин перекису для отримання 12% концентрації необхідно додати ще 2 мл води.
4
Влийте в розчин перекису 2 ампули нашатирного спирту. Аміак прискорює процес знебарвлення.
5
Нанесіть фарбувальний склад на волосся. Якщо ви знебарвлюються волосся на тілі, то витримаєте 3-5 хвилин. У разі знебарвлення волосся на голові - 10-15 хвилин. Після закінчення зазначеного часу змийте перекис великою кількістю теплої води.
6
Якщо результат освітлювання вас не задовольнив, повторіть процедуру через 3-4 дня.
Зверніть увагу
Не використовуйте перекис для освітлення в тому випадку, якщо ви володієте чутливою шкірою.
Корисна порада
При освітленні волосся на тілі для того, щоб суміш не розтікалася, додайте в неї борошно. Якщо ви висвітлювати волосся на голові, з метою спрощення процесу влийте в розчин пару ложок шампуню.