Як накачати прес і позбутися від живота.

У багатьох людей виникає проблема при спробі позбавитися від зайвих відкладень в області живота. Прибрати небажаний животик і зробити область преса рельєфніше можна масою способів, але найефективнішим є поєднання правильного харчування і фізичного навантаження.
Інструкція
1
Перед початком будь-яких вправ проведіть ретельну розминку. Її необхідність полягає в розігріві м'язової маси тіла, бо за виконання без підготовки або після великої перерви ви можете отримати розтягнення.
2
Почніть тренування з більш легких вправ. Присядьте на диван, упріться в нього руками. Не торкаючись до підлоги, випрямити ноги перед собою. Згинайте ноги по відношенню до себе. Намагайтеся, що б ваші ступні знаходилися завжди в одній площині. Не робіть різких ривків, виконуйте вправу розмірено. Постарайтеся виконати мінімум 20 повторень. Закінчивши вправу, лягайте на підлогу, прийнявши положення на спині. Голову упріть в диван, дотримуючись за його краї. Підніміть ноги вгору 20 разів на кут 90 градусів. Не змінюючи положення тіла, зробіть ще 20 підходів, але вже виконуючи рух «велосипед».
3
Передохніте не більше однієї хвилини. Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах і спробуйте дістати до грудей, після кожного разу ставте ноги назад на підлогу під навантаженням. Кількість повторень залежить від вашої підготовки і коливається від 10 до 20. Поміняйте положення, поклавши ноги на диван, при цьому тіло залишається на підлозі. Складіть руки разом і протягом 20 раз дістаньте до колін. Знову прийміть положення лежачи на спині, упріться головою в диван. Підніміть ноги вгору, зафіксувавши тазостегновий суглоб руками. Згинайте ноги таким чином, як ніби щось виштовхуєте, а потім ловите.
4
Зробіть перерву тривалістю не більше хвилини. Лягайте на підлогу, закинувши ноги на диван. Руки приберіть за голову. Піднімаючи тулуб, виконуючи скручуються руху таким чином, щоб лікоть лівої руки намагався дістати праву ногу і навпаки. Виконуйте вправи щодня.
Корисна порада
Не намагайтеся зробити більше і швидше - це може привести до травм. Працюйте на якість виконання вправ, і результат не змусить себе чекати.