Як оформити Яндекс.Деньги.

«Яндекс.Деньги» - це платіжна система в інтернеті, за допомогою якої можна оплачувати товари та послуги, надійно зберігаючи відомості про всіх перерахування.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - банківська карта;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Увійдіть в інтернет. «Яндекс.Деньги» - це онлайнова платіжна система, а значить під час здійснення платежу і отримання відповіді про підсумок треба перебувати у всесвітній мережі.
2
Підключіться до платіжної системи «Яндекс.Деньги». Якщо у вас вже є пошта на www.Yandex.ru, увійдіть під своїм логіном і відкрийте рахунок у відповідному розділі. Після автоматичного перемикання на «Яндекс.Паспорт» введіть платіжний пароль та інформацію для визначення користувача. Рекомендується вказати ім'я та прізвище, а також дані документа, що посвідчує особу. Ідентифіковані користувачі мають більше можливостей для дій з «Яндекс.Деньгами», ніж анонімні/
3
Прийміть угоду і натисніть кнопку «Зберегти». Ви автоматично перейдете на сайт платіжної системи і опинитеся в своєму електронному гаманці. На сторінці зеленим кольором буде виділений номер вашого рахунку і баланс.
4
Якщо у вас немає пошти на www.Yandex.ru, зареєструйтесь. На www.Yandex.ru діє один логін для поштової скриньки та електронного гаманця. «Яндекс.Деньги» доступні тільки для фізичних осіб.
5
Якщо ваш телефон підтримує доступ в інтернет, користуйтеся також мобільною версією «Яндекс.Денег», яка дозволяє здійснювати найнеобхідніші дії з рахунком, навіть якщо ви не за комп'ютером.
6
Якщо у вас є карта Visa або MasterCard будь-якого банку Росії або СНД, безкоштовно «прив'яжіть» її до рахунку «Яндекс.Денег».
7
Створіть команду на відкладений платіж, якщо на вашому рахунку «Яндекс.Денег» недостатньо коштів. Система автоматично зніме гроші відразу після того, як на рахунок прийде необхідна сума.
Зверніть увагу
За платежі «Яндекс.Деньгами» комісія не береться. При переказі коштів з одного рахунку на інший стягується комісія 0,5%. Комісія за виведення коштів становить 3%; додатково до цього трансфер-агенти можуть віднімати і власну комісію.