Як міняти скін. Як скіни міняти.

скінів (обкладинкою, шпалерами і навіть шкіркою) прийнято називати графічну оболонку, яка міняє зовнішній вигляд вікна будь-якої програми. Звичний браузер Mozilla Firefox може перетворитися, якщо замість стандартного оформлення використовувати тематичні шпалери.
Інструкція
1
Новий скін не додасть ніяких додаткових функцій або кнопок в Mozilla Firefox. Фактично зміниться тільки оформлення верхньої та нижньої панелі браузера, тому від скіна (шпалер) можна отримати лише естетичне задоволення.
2
Щоб встановити новий скін, зайдіть на сайт з доповненнями до Mozilla Firefox за адресою https://addons.mozilla.org/ru/firefox і виберіть розділ «Шпалери». Наявні скіни можна сортувати і переглядати за різними критеріями і категоріями. На сторінці зі шпалерами також можна «приміряти» сподобався скін, навівши на нього курсор миші і почекавши пару секунд.
3
Виберіть вподобаний вам скін з колекції і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. У новому вікні з розгорнутою інформацією про скине натисніть на кнопку «Додати до Firefox». Підтвердіть внесення змін. Якщо ви хочете вибрати з колекції відразу кілька скінів, а потім міняти їх за настроєм, повторіть дії для кожного нового скіна.
4
Зверніть увагу на рядок-посилання «Додати до збірки». У цій збірці шпалери залишаться навіть у тому випадку, якщо вам доведеться видалити браузер, а потім встановити його з нуля. Додавання в особисте добірку різних додатків для Firefox можливо лише в тому випадку, якщо у вас створена своя обліковий запис на сайті доповнень.
5
Щоб змінити скін, запустіть браузер і виберіть у верхньому рядку меню пункт «Інструменти». У контекстному меню виберіть пункт «Додатки», - відкриється нова вкладка. У лівій частині вікна клікніть лівою кнопкою миші по рядку «Зовнішній вигляд». У правій частині вікна стане доступний список з доданими вами шпалерами.
6
Мініатюра поточної теми буде відображатися в тому вигляді, в якому ви її бачите у вікні свого браузера. Інші скіни будуть мати стандартну іконку. Щоб переглянути той чи інший скін, натисніть на рядок-посилання «Докладніше». Щоб встановити його замість поточного, натисніть на кнопку «Включити». Нові налаштування будуть застосовані відразу, перезапускати браузер не потрібно.