Як зробити пульт радіоуправління.

Насамперед, пультів радіоуправління - море, і їх можна придбати в багатьох магазинах. Питання полягає в тому, як, припустимо, зробити піротехнічний пульт на радіоуправлінні для дистанційного підриву відразу декількох зарядів? Адже такий пристрій ідеально підійшло б для проведення святкового новорічного пірошоу.
Інструкція
1
Обзаведіться так званим «Пультом на радіокеруванні». Його можна дістати у великих будівельних гіпермаркетах, і служить він для того, щоб не встаючи з дивана, можна було керувати будь-якою технікою в будинку. Коштує недорого (близько 400р), але користі від нього маса. Розглянемо на прикладі китайського пульта Digital Remote Control Swich.
2
Визначтеся з харчуванням, яке ви будете використовувати для свого майбутнього пульта. Якщо це 220В, то переробляти нічого не потрібно, але зазвичай харчування йде від 9-12В, тому необхідно змінити схему блоку управління. Для цього розберіть блок пристрою і закоротити конденсатор і дросель за допомогою перемички. Просто так батарейки підключити не можна, бо конденсатор не пропустить від них постійний струм.
3
Зберіть назад пульт-приймач. Відтепер він зможе живитися від джерела в 9-15В. Ним може бути як акумулятор, так і звичайні батарейки. Пам'ятайте, що при меншій напрузі реле не спрацює, а при більшому мікросхема може перегоріти.
4
Виберіть відповідну пластикову коробку, всередині якого буде розташований блок управління, проводи й батарейки. У кришці коробки будуть змонтовані світлодіоди, тумблер і «тюльпани» під дроти. Всі компактно розташуйте всередині і закріпіть. Щоб нічого не бовталося всередині, приклейте до кришки поролон.
5
Зробіть в кришці розмітки для посадочних місць деталей і просвердлите отвори. Змонтуйте «тюльпани» і з'єднайте їх разом. Підпаяйте до них загальний мінусовій провід, що виходить з пульта.
6
Приклейте світлодіоди. Один провід світлодіода направте на загальний провід блоку управління, а другий підключіть до другого контакту «тюльпана». Сюди ж припаяйте 3 канали від блоку управління. Змонтуйте тумблер і з'єднайте його між блоком управління і харчуванням. Потім акуратно укладіть дроти і закрийте кришку.