Як провести синхронізацію часу.

Дуже важливо, щоб на вашому комп'ютері завжди було встановлено точний час. Адже якщо воно буде невірним, можуть виникнути проблеми з роботою антивірусних програм та оновленням баз сигнатур. Також при активації багатьох програм потрібно, щоб на комп'ютері була встановлена правильна дата і час. А для цього слід провести синхронізацію.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма TuneUp Utilities 2011.
Інструкція
1
Натисніть «Пуск». Пройдіть на «Панель управління». На панелі управління знайдіть і відкрийте компонент «Дата і час». У вікні перейдіть у вкладку «Часовий пояс». Далі в списку виберіть часовий пояс, в якому ви проживаєте, і натисніть «Застосувати».
2
Далі перейдіть у вкладку «Час інтернету». Якщо ви використовуєте операційну систему Windows7, то в наступному вікні виберіть компонент «Змінити параметри». У випадку з ОС Windows ХР потрібне вікно відкриється відразу. В ньому виберіть опцію «Оновити зараз». Через секунду час на вашому комп'ютері буде синхронізовано з інтернетом.
3
Якщо у вас на комп'ютері постійний доступ до мережі інтернет, то вам необхідно встановити прапорець навпроти рядка «Синхронізація сервера часу в інтернеті», після чого натиснути OK. У наступному вікні клікніть по «Застосувати». Тепер на комп'ютері постійно буде точна дата і час.
4
Також для налаштувань синхронізації часу можна скористатися програмою TuneUp Utilities 2011. Скачайте програму з інтернету і встановіть на свій комп'ютер. Запустіть її. Дочекайтеся завершення сканування вашого комп'ютера. Після цього вам буде запропоновано оптимізувати систему. Якщо є бажання, можете погодитися. Потім ви опинитеся в головному меню програми.
5
Перейдіть у вкладку «Налаштування Windows». Після цього в розділі «Змінити налаштування Windows» знайдіть параметр «Зміна настройок системи». У лівій частині вікна ви побачите кілька розділів. Знайдіть розділ «Зв'язок», а в ньому - компонент «Мережа». Натисніть по цьому компоненту лівою кнопкою мишки. Далі в правому вікні програми пройдіть у вкладку «Час інтернету».
6
Далі в розділі «Сервери часу» виберіть потрібний сервер для синхронізації. При синхронізації будь-яким із запропонованих серверів часом буде точне. Після цього встановіть прапорець навпроти рядка «Автоматична синхронізація з сервером часу». Натисніть «Застосувати» і OK.