Як виділити групу файлів.

Користувач може виконувати різні дії з файлами і папками, розташованими на комп'ютері: копіювати, видаляти, переміщати їх. Іноді бувають випадки, коли потрібно виконати одне і те ж дію для декількох файлів відразу. Для цього необхідно попередньо виділити групу файлів.
Інструкція
1
Вибрати кілька файлів або папок можна різними способами. Для виділення можна використовувати як кнопки миші, так і клавіші або ж можна одночасно скористатися поєднанням і клавіш, і кнопок миші. Більшою мірою спосіб виділення залежить від звичок користувача.
2
Щоб виділити групу файлів за допомогою миші, встановіть курсор у вільній області папки або робочого столу і натисніть ліву кнопку миші. Не відпускаючи кнопку, перемістіть курсор в потрібному напрямку таким чином, щоб група файлів виявилася в світло-сірій рамці, яка тягнеться за курсором. Щоб закінчити процес виділення, відпустіть кнопку миші. Далі задайте команду для виділеної групи файлів .
3
Якщо ви використовуєте клавіші на клавіатурі, виберіть перший файл у групі (для вибору об'єкта використовуйте клавішу Tab і клавіші стрілок). Коли він подсветится, утримуйте клавішу Shift, за допомогою клавіш зі стрілками дійдіть до останнього файлу в групі і відпустіть клавішу Shift. Виберіть команду для виділеної групи.
4
За допомогою клавіші Shift і миші також можна виділити потрібні об'єкти. Встановіть курсор на першому об'єкті, натисніть клавішу Shift, вкажіть курсором миші на останній об'єкт, відпустіть клавішу, - всі файли, що знаходяться між першим і останнім об'єктом будуть виділені.
5
Якщо необхідно виділити файли, що знаходяться в різних частинах папки (розрізнені об'єкти), виберіть перший файл, натисніть на клавіатурі клавішу Ctrl і по черзі вкажіть курсором миші на все потрібні вам файли. Відпустіть клавішу Ctrl і виконайте з виділеною групою файлів потрібну дію.
6
Для виділення всіх файлів в папці натисніть клавіші Ctrl і латинську букву A або виберіть у верхньому рядку меню пункт «Правка» і команду «Виділити все». Щоб зняти виділення з обраних файлів , просто клікніть в будь-якому вільному місці папки лівою кнопкою миші або виберіть у меню «Правка» команду «Звернути виділення».