Як дати собаці ім'я.

Вибір клички для свого домашнього улюбленця - таке ж відповідальна справа, як і вибір відповідного імені для людини. Але на відміну від людини, яка отримує своє ім'я ще в грудному віці, а іноді навіть і до народження, підібрати ім'я собаці можна за характером, породі і зовнішності цуценя, яке потрапляє у ваш будинок вже досить дорослим.
Інструкція
1
породистого щеняти, за правилами Російської Кінологічної Асоціації, офіційне ім'я присвоюється заводчиком. Ви можете заздалегідь домовитися з ним, щоб обрана вами кличка була вписана в родовід цуценя. При цьому вам доведеться врахувати, що вона повинна буде починатися на певну букву, відповідну порядковому номеру посліду, в якому щеня народився.
2
Ви можете використовувати неофіційну, для «домашнього використання» кличку, в якій обіграєте ім'я , присвоєне заводчиком. Так гучне Філіп IV Ранкова зірка може запросто трансформуватися в Філю і пес при цьому не буде відчувати себе обділеним любов'ю та повагою до свого знатного роду. Собака прекрасно відгукнеться як на клічку- ім'я , так і на кличку-ласкаве прізвисько.
3
Краще, якщо кличка пса буде досить короткою і складатися з одного або двох складів. За звучанням вибирайте ту, яка буде чітко вимовлятися і яку можна буде виділити в фонетичному мовному потоці. Прекрасно сприймають і дізнаються собаки клички, в яких використовуються дзвінкі звуки: Джеррі, Марс, Тайгер, Фаббі. Краще не називати собаку людськими іменами щоб уникнути образ і плутанини.
4
Вам повинно бути самому зручно вимовляти кличку вихованця, тому вона не повинна бути ні довгою, ні химерною. Краще не називати собаку на букву «І», оскільки її важко вимовляти голосно в тому випадку, якщо вам доведеться підкликати до себе втік далеко пса.
5
Дайте волю своїй фантазії і відмовтеся від стандартних Мухтара, Лессі та інших «Жучок», якщо ви не можете вибрати кличку, то можна зробити її похідною від якихось зовнішніх особливостей породи або характеру цуценя. Наприклад, забіяці і задираки можна дати кличку - прізвище якогось відомого спортсмена-боксера або кіногероя-забіяки, наприклад, підійде Тайсон, Алі або Рембо.
6
Собак невеликих порід з довгою шерстю, які навіть дорослі виглядають як іграшки, можна назвати ласкавими і зменшувальними іменами: Бонька, Пусик, Чуча. Для серйозної собаки вибирайте і ім'я відповідне: Прайд, Анкер, Гром.