Як відкоригувати своє фото.

Для коригування зображень існують спеціальні графічні редактори. Відповідно до рівня володіння навичками редагування зображень користувача можна підібрати програму з оптимальним набором функцій.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету або придбайте будь-яким іншим способом графічний редактор. Тут цілком підійде програма Adobe Photoshop або її аналоги. Також в разі відсутності у вас навичок роботи з фоторедактор , скористайтеся більш простими програмними інструментами, наприклад, Arc Soft Photo studio. Встановіть програмне забезпечення на комп'ютер і відкрийте вашу фотографію через меню «Файл».
2
Усуньте дрібні дефекти фотографії за допомогою інструментів на панелі ліворуч. Для коригування яскравості, контрастності, експозиції і колірного балансу скористайтеся меню «Редагування». Для маскування дефектів використовуйте інструмент «Штамп», взявши за основу зразок з певної частини екрану. Для додання ефекту світіння скористайтеся фільтром «Світіння».
3
У разі якщо на вашому відкоректованому зображенні занадто помітні сліди редагування, звільніть ефекти. Після цього, якщо необхідно, використовуйте фільтр «Розмиття», підібравши параметри, максимально підходящі для даного випадку. Щоб розмиття не було занадто помітним, зменшіть розмір зображення і виставите Бікубіческая інтерполяцію.
4
Для додання особливих ефектів вашим фотографіям, яких немає в редакторі за замовчуванням, скористайтеся скачуванням вже готових файлів операцій з попереднім переглядом результату, наприклад, файли з розширенням .atn, які можна скачати на ресурсі deviantart.com. Вони завантажуються в вікно операцій програми Adobe Photoshop і виконують всі необхідні перетворення із зображенням самостійно.
5
У випадку якщо ви збираєтеся займатися обробкою фотографією надалі, завантажте відеокурси по програмі Photoshop, навіть якщо ви будете працювати в іншому редакторові, вони мають схожий принцип роботи.