Як нагнати температуру.

Буває так, що просто життєво необхідно підняти температуру . Причини у всіх різні, але частіше це бажання або прогуляти навчання або не піти на роботу. З появою електронних градусників, нагнати температуру за допомогою гарячого чаю, батареї або лампочки стало неможливо. Інші ж способи підняти температуру небезпечні для здоров'я, тому перш, ніж їх випробовувати на собі, варто задуматися, чи варта шкурка вичинки.
Інструкція
1
Взяти простий олівець і акуратно вилучити грифель. З'їсти його. Температура в більшості випадків піднімається, але можна і отруїтися.
2
Взяти чайну ложку цукрового піску і накапати 8-10 крапель йоду. З'їсти цукор з йодом. Температура тіла підніметься, але не більше ніж до 37,7 градусів.
3
Взяти трохи червоного перцю і натерти пахви. Через кілька хвилин підніметься температура до 38 градусів, але тільки в тій області, в якій ви обробили перцем.
4
Взяти часник або цибулю і розрізати на половинки. Потримати під пахвою. Діє так само, як і перець, помічається місцеве підняття температури.
5
Якщо у вас ртутний градусник, то його можна потримати в гарячому чаї, біля батареї або лампочці, потерти про тканину. Якщо на градуснику занадто велика температура, то потрібно трохи струснути його.
Зверніть увагу
Головне - не пробуйте всі ці способи одночасно.