Як зробити світліше особа в фотошопі. робота в фотошопі cs3 прибрати червоність на обличчі.

Дуже часто вдала фотографія, зроблена в сонячну погоду, може бути зіпсована насиченою тінню, падаючої на обличчя людини. Будь-яку частину фотографії можна без праці освітлити, використовуючи графічний редактор Adobe Photoshop. Існує кілька методів зробити світліше особа в фотошопі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою програмою Adobe Photoshop;
  • - фотографія в цифровому вигляді.
Інструкція
1
Відкрийте програму Adobe Photoshop, і в меню «Файл» - «Open» знайдіть свою фотографію.
2
Зробіть дубль шару з оригінального фото і продовжуйте роботу на копії. Зайдіть в меню, відкрийте розділ Image, потім підрозділ Adjustment, і в списку, виберіть функцію Shadow/highlight. Перед вами відкриється воно корекції світла і тіні.
3
Наведіть регулятор, одночасно спостерігаючи за тим, як змінюється фотографія, поки вас не влаштує отриманий результат освітленого або затінених ділянок. У випадку, якщо в якомусь місці фотографія стала темніше або світліше, а ви до цього не прагнули, використовуйте фоновий ластик, щоб стерти необхідні області.
4
Використовуйте інструмент освітлення Dodge. Це ще один метод, що дозволяє прибрати тіні з особи на фото. Знайдіть його на панелі інструментів, розташованої в лівій частині програми. Зробіть дубль, як у прикладі вище, і виберіть необхідний інструмент.
5
Налаштуйте освітлювач, встановивши експозицію 25%. Діапазон встановіть в середніх тонах. Освітлює потрібні місця на фото, рухаючи курсором миші.
6
Використовуйте режими накладення шарів. Це також один із способів якісного освітлення фотографії. Візьміть два однакових шару - оригінал і дубль зображення. Виберіть у розділі Blending mode функцію Screen. Подивіться, фото стало помітно світліше.
7
Щоб злегка зменшити освітлення, регулюйте прозорість шару. Зітріть всі, крім особи, великим ластиком, які мають м'які краї. Зображення збережеться в своїх початкових тонах, особа людини буде помітно світліше.
8
Відкрийте в меню фільтрів функцію Render> Lighting effects, і виконайте корекцію джерел світла.
Корисна порада
Для того, щоб корекція фотографії була більш якісною, використовуйте всі пропоновані вище способи освітлення особи в "Фотошопі" шляхом поєднання їх в ретуші та обробки фотографій.